کارگاه های مجازی آیلتس

آفرینش از مرداد ماه سال ۱۳۹۰ تاکنون، تجربه برگزاری ۱۲۶ مرحله کارگاه مجازی آنلاین IELTS را در چهارشنبه هر هفته دارد!

راهنمای شرکت کنندگان دوره های مجازی آفرینش

 

خواهشمندیم پیش از شرکت در کارگاه های مجازی آیلتس آفرینش موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید:

 1. کلاسهای رایگان مجازی آفرینش فقط یک جلسه در هفته، هر چهارشنبه رأس ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد و کلیه زبان آموزان گرامی میتوانند هر چهارشنبه ۳۰ دقیقه پیش از شروع کلاس با مراجعه به همین صفحه، لینک جدید حضور در کلاس را مشاهده نمایند.
 2. مدت زمان برگزاری هر جلسه از کلاسهای مجازی حداقل ۶۰ دقیقه تا حداکثر ۹۰ دقیقه میباشد. زمان شروع رسمی کلاس رأس ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه و پایان آن معمولا ۲۲:۴۵ دقیقه میباشد.
 3. حداقل سرعت اینترنت مورد نیاز جهت شرکت در دوره های مجازی آفرینش خطوط ADSL با سرعت ۲ مگابایت بر ثانیه می باشد. بدیهی است در سرعت های کمتر، داوطلب با کندی و قطعی در دریافت صدا و تصویر کلاس مواجه خواهد شد.
 4. کلاسهای مجازی آیلتس آفرینش هر چهارشنبه رأس ساعت ۲۱:۳۰ آغاز می گردد. کاربران میتوانند جهت تست سیستمهای خود (از قبیل تست سرعت اینترنت داوطلب در دوره مجازی و امکان ورود به صفحه کارگاه مجازی) از ۳۰ دقیقه قبل از شروع کلاس یعنی از ساعت ۲۱ به صفحه دوره مجازی وارد شوند و منتظر آغاز کلاس در رأس ساعت مقرر خود (ساعت ۲۱:۳۰ ) باشند.
 5. ظرفیت تعداد نفرات شرکت کننده در کلاسهای رایگان مجازی آفرینش در حال حاضر حداکثر ۳۵۰ نفر میباشد. لذا در صورت پر شدن ظرفیت، امکان ورود دیگر زبان آموزان محترم به کلاس وجود ندارد. بنابراین پیشنهاد میکنیم برای اینکه حضور خود را در کلاس قطعی نمایید، از نیم ساعت قبل از شروع کلاس، با مراجعه به لینک ورود، به صفحه کلاس وارد شوید.
 6. بهترین مرورگر جهت شرکت در کلاس، Google chrome میباشد که میتوانید آن را از طریق این لینک دانلود نمایید. در صورت استفاده از مرورگر Internet explorer میبایست با استفاده از نرم افزار های وی پی … addon های لازم را که نرم افزار از شما میخواهد نصب نمایید. مرورگر فایر فاکس هم برای شرکت در کلاسهای مجازی آفرینش به طور کل توصیه نمیگردد.
 7. زبان آموزان گرامی میتواند با نصب Application موبایل کلاسهای آفرینش که امکان نصب آن در لینک صفحه ورودی وجود دارد نیز در کلاس شرکت نمایند. اما با توجه به اینکه کلاسهای مجازی آفرینش صرفاً به صورت ویدئو کنفرانس برگزار نمیگردد و زبان آموزان میبایست تخته کلاس را نیز مشاهده نمیاد، بنابراین با توجه به صفحات کوچک گوشی های همراه، استفاده از اپلیکشین موبایلی جهت شرکت در کلاسها به دوستان عزیز توصیه نمیگردد.
 8. پیشنهاد میشود در هنگام شرکت در کارگاه، آنتی ویروس و فایروال سیستم خود را غیر فعال نمایید تا از بیشترین سرعت دریافت صدا و تصویر بهره مند گردید. در غیر این صورت احتمال پرش صدا و تصویر استاد در سرویسهای اینترنت با سرعت پایین وجود دارد.
 9. چنانچه از سرویس اینترنت با سرعت پایین جهت شرکت در کارگاه مجازی استفاده می نمایید و صدای استاد را با قطعی و وصلی مکرر دریافت می کنید، میتوانید با کلیک بر روی تصویر استاد، پخش ویدئویی را غیر فعال نمایید تا پهنای باند بیشتری در دریافت صدا و تخته های کلاس داشته باشید.
 10. هنگامی که مدرس دوره تخته ای را لود میکند، با توجه به سرعت اینترنت شما، امکان دارد تخته مجازی کلاس با کمی مکث برای شما لود شود.
 11. امکان کپی کردن متن تخته کلاس در کارگاه مجازی وجود ندارد. لذا چنانچه تمایل به کپی کردن محتوای کلاس دارید میتوانید با استفاده از دکمه پرینت اسکرین کیبورد از صفحه دسکتاپ خود عکس گرفته و یا با کمک نرافزار هایی چون Sangit یا Camtasia Studio کلاس را به صورت همزمان فیلمبرداری نمایید.
 12. از شوخی کردن، درج مطالب غیر درسی، تبلیغات، به اشتراک گذاشتن نشانی ایمیل، ID و شماره تلفن همراه و استفاده از اسامی غیر متعارف در کارگاه مجازی خودداری نمایید. در غیر این صورت ip و مک آدرس سخت افزاری داوطلب بدون تذکر قبلی برای همیشه جهت شرکت در کلاسهای مجازی بلاک خواهد شد.
 13. جهت حفظ تمرکز مدرس محترم دوره از Copy-Paste کردن مکرر سوالات درسی در محیط چت روم خودداری فرمایید و اجازه دهید تا در زمان های مقرر به سؤالات شما پاسخ داده شود.
 14. بدیهی است با توجه به تعداد بسیار بالای شرکت کنندگان در کلاسهای رایگان مجازی، امکان پاسخ دهی مدرس به تمامی سؤالات شرکت کنندگان وجود ندارد و مدرس دوره با توجه به تشخیص خود، سؤالات دارای اولویت بالاتر را پاسخ خواهد داد.
 15. از طرح پرسش های هرچند درسی که به موضوع جلسه کلاس مرتبط نیست خودداری فرمایید چرا که مدرس دوره فرصت پاسخ دهی به سؤالات متفرقه را نخواهد داشت.
 16. با توجه به ماهیت برگزاری کلاسهای رایگان مجازی و اهداف و سیاست های آموزشی آفرینش، ویدئوی ضبط شده کلاس، پس از اتمام آن جهت دانلود بارگزاری نخواهد شد و زبان آموزان گرامی جهت بهره مندی از کلاس میبایست به صورت آنلاین در کلاس حاضر شوند. آفرینش جهت آشنایی زبان آموزان با نحوه برگزاری کلاسهای مجازی، تنها چند نمونه از کلاسهای برگزار شده را جهت مشاهده عزیزان در این صفحه قرار داده است.

زمان باقیمانده تا شروع کارگاه مجازی بعدی

(چهارشنبه ۱۱ مرداد ۹۶ ساعت ۲۱)

[ult_countdown count_style=”ult-cd-s2″ datetime=”2017/08/02 21:00:00″ countdown_opts=”sday,shr,smin,ssec” br_style=”dashed” br_size=”2″ br_color=”#d6d6d6″ br_radius=”0″ timer_bg_color=”#f2f2f2″ br_time_space=”5″ string_days=”روز” string_days2=”روز” string_weeks=”هفته” string_weeks2=”هفته” string_months=”ماه” string_months2=”ماه” string_years=”سال” string_years2=”سال” string_hours=”ساعت” string_hours2=”ساعت” string_minutes=”دقیقه” string_minutes2=”دقیقه” string_seconds=”ثانیه” string_seconds2=”ثانیه” tick_col=”#848484″ tick_sep_col=”#848484″ tick_style=”bold” tick_size=”desktop:70px;” tick_sep_size=”desktop:15px;”]

لینک صفحه ورود به کارگاه مجازی IELTS آفرینش 🙂

تاریخ برگزاری: هر چهارشنبه رأس ساعت ۲۱

نیازی به ثبت نام و داشتن شناسه و رمز ورود نیست. کارگاه های مجازی IELTS آفرینش رایگان است و رایگان باقی خواهد ماند! فقط کلیک کنید.

توجه نمایید لینک ورود به کلاس از زمان شروع آن فقط به مدت ۲ ساعت باز است و پس از پایان کلاس تا ساعت ۲۱ چهارشنبه هفته بعد از کلاس به حالت غیر فعال در می آید.