پاسخ ممتحنین رسمی آیلتس به سؤالات داوطلبان

369
19879
ielts examiner
ielts examiner

پاسخ ممتحنین رسمی آزمون آیلتس به سؤالات داوطلبان

به علل مختلف، از جمله محرمانه بودن سؤالات آزمون IELTS، نام ممتحن های آیلتس و ریسک بالا، همیشه هاله ای از ابهام در مورد این امتحان و حواشی و فروع و گاهی اوقات اصول آن وجود داشته است!

این موارد ما را بر آن کرد که برای اولین بار به سراغ اگزمينرهای واقعی آزمون رفته، و از ایشان درخواست نماید تا در وقت مقضی به عنوان “منبعی موثق “، یک بار برای همیشه، پاسخ سوالات مبهم داوطلبان را در خصوص آزمون IELTS دریافت کنیم. لذا داوطلبان گرامی میتوانند در بخش کامنتهای این مطلب سؤالات خود را مطرح نمایند. ممتحن مربوطه در اسرع وقت پاسخهای قطعی و موثق شما عزیزان را در ذیل کامنت شما خواهند داد.

کلیه پاسخهای ممتحنین با همکاری و از طریق کانال تلگرامی “آیلتس کافه” که پیش از این از ممتحن رسمی در گروه خود دعوت به عمل آورده بودند، منتشر میگردد. لازم به توضیح است با توجه به قوانین سازمان آیلتس و درخواست ممتحنین گرامی، از ذکر نام و ID ممتحینن محترم، معذوریم.

توضیح مهم: لطفاً پیش از ارسال سؤال در این بخش، سایر پاسخ های ممتحنین را مطالعه نمایید. سؤالات تکراری پاسخ داده نخواهند شد.

369
ارسال دیدگاه جدید

201 تعداد دیدگاه‌ها
168 تعداد پاسخ به دیدگاه‌ها
1 دنبال کنندگان
 
پربحث ترین دیدگاه‌ها
داغترین دیدگاه‌ها
66 تعداد نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در این دیدگاه  
اطلاع رسانی
sana

با سلام و ادب راستش من سال گذشته بیست جلسه کلاس خصوصی برای آزمون آیلتس رفتم و به دلیل نارضایتی و انتخاب ناصحیح کلاسم رو قطع کردم و حال به دلیل مشکلات مالی با یکی از اساتید شهرمون صحبت کردم که کلاس های نیم ساعته برایم بگذارند تا از نظر هزینه به مشکل برنخورم ایشون قبول کردن اما از اول مهر تنها یازده جلسه کلاس رو برگزار کرده اند و هیچ پایبندی به کلاس ها ندارند و مرتب به بهانه های مختلف کلاس رو تعطیل می کنند. با این وضعیت من نمیدونم که چیکار باید بکنم. کلاس آنلاین رو شما… ادامه دیدگاه »

1 7 8 9