ثبت نام کلاسهای حضوری ترم خرداد
بهترین منابع اسپیکینگ آیلتس (بروزرسانی 2022)

بهترین منابع اسپیکینگ آیلتس (بروزرسانی 2022)

منابع اسپیکینگ آیلتس به انتخاب ممتحنین

اسپیکینگ آزمون آیلتس بخش چهارم آزمون آیلتس است که بسیاری از متقاضیان به دلیل اینکه زبان اصلیشان غیر انگلیسی است دچار استرس می شوند. زیرا صحبت به زبان انگلیسی در بازه زمانی محدود آزمون با رعایت چهار مولفه در برابر اگزمینر که معمولا یک native خواهد بود کاری دشوار و استرس زا است .یکی از راه‌هایی که می تواند اضطراب ناشی از صحبت کردن به یک زبان دیگر را کاهش دهد، تمرین و تکرار با استفاده از کتاب های خوب اسپیکینگ آیلتس است که در زیر تعدادی از مهم ترین منابع را معرفی خواهیم کرد.

منابع اسپیکینگ آیلتس
منابع اسپیکینگ آیلتس

کتاب IELTS Maximiser Speaking (معمارزاده)

با توجه به اینکه نویسنده این کتاب غیر انگلیسی است، یکی از بهترین منابع اسپیکینگ آیلتس است. این کتاب به شما کمک میکند تا با تمرین ۱۰۰ نمونه سؤال اسپیکینگ آیلتس نمره 7 به بالا را در آزمون آیلتس کسب کنید.

کتاب IELTS Maximiser
ILEtS Maximiser Speaking book

کتاب Mat Clark

نویسنده این کتاب آقای مهدی کریمی است و شامل تمامی نکات و تکنیک های لازم برای مواجه با بخش اسپیکینگ آیلتسمی باشد.این کتاب علاوه بر آموزش های مختلف، به تست هایاسپیکینگ کتابهایکمبریج نیز پاسخ های استانداردی داده است این امر موجب کسب نمره ی بالاتر برای متقاضیان می شود.

منابع اسپیکینگ آیلتس اسپیکینگ Mat clark
Mat clark Speaking book

کتاب IELTS Speaking success

این کتاب بسیار جامع است و دارای راهنمای گام به گام برای انواع پرسش های بخش اسپیکینگ می باشد این منبع دارای نکات پاسخ به انواع سوالات اسپیکینگ و موضوعات مختلف و همچنین نحوه استفاده از عبارات و اصطلاحات مختلف است. این کتاب چگونگی به کار بردن انواع ساختارها و جملات را به خوبی اشاره کرده، بخشی از این منبع به خودداری از اشکالات رایج زبان آموزان و همچنین ارائه نمونه پاسخ برای هر کدام از بخش های اسپیکینگ می باشد.

منابع اسپیکینگ آیلتس IELTS Speaking success
IELTS Speaking success

Get IELTS Band 9 Speaking

این کتاب به شما آموزش اسرار اسپیکینگ آیلتس را خواهد داد و شامل توضیحات تمام استراتژی های آزمون اسپیکینگ آیلتس می باشد.در این منبع میتوانید به شیوه پاسخگویی سوالات سطح ۹ آیلتس در هر سه بخش دسترسی داشته باشید.

از دیگر مزیت های این کتاب گردآوری شیوه پاسخگویی سطوح مختلف نمرات ۵/۵ و ۶/۵ و نمرات بالای ۸ است .به همین دلیل متقاضیانی که دارای نمره ۵ و یا زیر ۵ هستند این کتاب را مفید میدانند و با اشکالات خود آشنا میشوند. داوطلبان آزمون اسپیکینگ آیلتس می توانند با رعایت نکات این کتاب نمره اسپیکینگ خود را حداقل ۱ نمره افزایش دهند.

منابع اسپیکینگ آیلتس get IELTS band 9
Get IELTS band 9

Say this to the IELTS Examiner

این کتاب مناسب کسانی است که فرصت کمی تا آزمون آیلتس شان باقی است و آزمون آیلتس آنها نزدیک است و همچنین نیاز به کسب نمره ی بالاتر از ۸ دارند. تمام موضوعات اسپیکینگ آیلتس حتی پرتکرارترین آن ها ۲۱ قالب آماده به همراه نمونه جواب در این کتاب گر آوری شده است. این کتاب نمره شما را تا مرز اسپیکینگ ۸ و بالاتر افزایش خواهد داد.

کتاب Say this to IELTS examiner
Say This to ILETS examiner

Speaking for IELTS-collins

این کتاب یکی از مهم ترین منابع آزمون آیلتس در سال های اخیر است که شامل بخش گرامر و واژگان مربوط به هر درس و همچنین نمونه سوالات بخش اسپیکینگ آیلتس و تکنیک های کاربردی مورد نیاز در هر بخش میباشد. با توجه به اینکه این کتاب شامل نکات مورد نیاز در تمامی مهارت های آزمون آیلتس به ویژه اسپیکینگ است بسیار مورد توجه داوطلبین قرار گرفته است.

منابع اسپیکینگ آیلتس Speaking for IELTS collins
Speaking for IELSTS collins

کتاب Makkar IELTS Speaking

با استفاده از این کتاب زبان آموزان امکان دسترسی به آخرین سوالات اسپیکینگ آزمون آیلتس و تکنیک های جواب دهی به این سوالات را خواهند داشت. این کتاب با توجه به سوالاتی که در آخرین آزمون های آیلتس از داوطلبینی که به تازگی در آزمون شرکت کرده اند گردآوری می شود از این رو سوالات در هر نسخه جدید هستند و این کتاب اسپیکینگ به طور مداوم به روز رسانی می شود.

کتاب IELTS Speaking Makkar
IELTS Speaking Makkar

IELTS Speaking and actual tests

کتاب اسپیکبنگ actual tests شامل سه بخش است به سوالات پرداخته شده است. بخش اول ابن کتاب اسپیکینگ موضوعات ساده و بخش دوم و سوم به سوالات دشوار تر پرداخته شده است این کتاب در مجموع ۶۵ درس دارد. هر بخش مربوط به سوالات اخیر در آزمون های رسمی آیلتس به همراه جواب این سوالات می باشد تا زبان اموزان بتوانند به صورت خودآموز تمرین کنند.

منابع اسپیکینگ آیلتس IELTS Speaking and actual tests
ILETS Speaking and actual tests

Improve your Skills

این کتاب به صورت موضوعی است و درس به درس به همراه واژگان پرکاربرد و مرتبط برای هر درس. این کتاب برای دو سطح مختلف در آزمون آیلتس موجوداست. سطح اول ویژه داوطلبینی که نمره ۴/۵تا ۶ را می خواهند و سطح دوم برای افرادی که در آزمون اسپیکینگ نمره بالاتر از۷/۵ را می خواهند مناسب است. این منبع داوطلبان را با انواع سوالات اسپیکینگ آیلتس با موضوعات مختلف و اخیر آزمون آشنا خواهد کر دو موجب بهبود کلی سطح زبان و تمرکز روی مهارت ها خواهد شد.

کتاب improve your skills
Improve your skills

IELTS Advantage

این کتاب برای مهارت های دیگر آیلتس نیز موجود است . در بخش اسپیکینگ این کتاب شامل ۹ درس به همراه نمونه سوالات آزمون میباشد و برای افرادی که نمره بالاتر از ۷ را در آزمون اسپیکینگ میخواهند بسیار توصیه می شود. این کتاب اسپیکینگ دارای ۵ ویژگی است که به آن ها خواهیم پرداخت:

ویژگی‌های کتاب IELTS Advantage

  • توضیح ساختارها و توصیه هایی مربوط به آزمون
  • توضیح نکات گرامری، واژگان و اصطلاحات مربوط به موضاعات آزموناسپیکینگآیلتس
  • مثال های صوتی به همراه cd
  • افزایش مهارت با استفاده از راه کار های بهتر برای آزمون
  • فرصت تمرین برای داوطلب طبق ساختار آزمون
منابع اسپیکینگ آیلتس کتاب Speaking for IELTS collins
Speaking for IELSTS collins

مطالب مرتبط

پرسش های متداول

سریع ترین راه تقویت اسپیکینگ آیلتس چیست؟

۱- تماشای فیلم و سریال متناسب با سطح خودتان و یا گوش دادن به پادکست های مختلف با استفاده از تکنیک های موثر.
۲- شرکت ‌در کلاس های مفید
۳- داشتن پارتنر اسپیکینگ تا بتوانید به صورت مداوم با آن گفتگو کنید.

آیا تنها استفاده از کتاب ها به عنوان منبع برای تقویت اسپیکینگ کافی است؟

شما تنها به کتاب احتیاج ندارید! شما ابتدا به دانشی احتیاج دارید که بدانید اگزمینر دنبال چه چیزی است و دوم کسی که فیدبک درست در جنبه های مختلف صحبتتان را در اختیارتان قرار دهد.

آیا گرامر در تقویت اسپیکینگ موثر است؟

ما به شما توصیه می‌کنیم با چهار مولفه band descriptors آشنا باشید. گرامر یکی از این مولفه های مهم اسپیکینگ آیلتس است و در صورت عدم دانش به گرامر مکالمه شما در اسپیکینگ دچار اشتباه ساختاری خواهد شد و نمره زیادی را از دست خواهید داد.

مقالات مرتبط
9 نظر
یاسمن

با سلام و سپاس فراوان برای سطح متوسط با وقت محدود کدوم رو پیشنهاد میکنید نمره مورد نیاز 7 و نیم

شادی

تشکر بابت مطالب خوبتون عالی هستید –

زهرا نوری نژاد

سلام خواستم از کارگاه های خوب و اطلاعاتی که در اختیارمون قرار میدین تشکر کنم.عالی هستین

آفرینش

سلام و درود ممنون از شما زهرای عزیز محبت دارید. انجام وظیفه میکنیم

رضا اعلمی

واقعا مطالب سایت شما خیلی کاربردیه
من تفریبا همه مقالات سایت شما و سایت لینگویچ رو فقط میخونم و همیشه اطلاعات خوبی بهم میده
خواستم تشکر کنم

غزال

ممنون از شما بهترین منابع ممکن رو معرفی کردین.آفرینش عزیز همیشه با محتوا و خدمات خوبش باعث پیشرفت ما شده.

Mina

عالیییییییییی بود. مرسی آفرینش

محمد

تشکر آفرینش جان بابت این مطلب فوق العادتون

مهدی یاورپناه

مطالب زیادی رو در خصوص منابع اسپیکینگ آیلتس تو اینترنت خوندم ولی انصافا این مطلب خیلی مفید و کاربردی بود. تشکر از تیم حرفه ای آفرینش. همیشه یک باشید!

نظرات بسته شده‌اند.