اطلاعیه فوری: برنامه دوره‌ها و آزمونهای جاری و معوق آفرینش

3
2426

با سلام و عرض ادب خدمت یکایک زبان‌آموزان محترم خانه آیلتس آفرینش

به اطلاع زبان آموزان گرامی میرسانیم خانه آیلتس آفرینش با عنایت به معضل ویروس کرونا در کشور و لزوم توجه جدی به سلامت زبان‌آموزان محترم علیرغم بار بسیار سنگین مالی، تصمیمات زیر را به استحضار شما عزیزان می‌رساند:

۱- کلاسهای در حال برگزاری

تمامی کلاسها (گروهی و خصوصی) و کارگاه‌های در حال برگزاری آفرینش تا پایان سال ۹۸ تعطیل می‌گردد و این کلاسها از ۱۶ فروردین طبق روال سابق در همان ساعت و روز قبلی برگزار خواهند شد.

جدول جدید تاریخ پایان کلاسهای درحال برگزاری روز دوشنبه ساعت ۱۷ در سایت آفرینش منتشر خواهد شد. بدیهی ‌است تمام ساعات معوق این کلاسها مطابق برنامه قبلی جبران خواهد شد.

۲- کلاسهای آتی (شروع نشده)

تمامی کلاسها (گروهی و خصوصی) و کارگاه‌های آفرینش که هنوز جلسه اول آن آغاز نشده است، به میزان تعطیلات فورس ماژور پیش آمده به تعویق خواهند افتاد.

جدول زمانبندی جدید دوره‌ها (با لحاظ تعطیلی‌های الزامی اخیر) روز دوشنبه ۱۲ اسفند ساعت ۱۷ در سایت آفرینش منتشر خواهد شد.

۳- کلاس‌های نوروزی

برگزاری یا عدم برگزاری کلاسهای نوروزی آفرینش، وابسته به تصمیمات ستاد مقابله با کرونای کشور می‌باشد. از همین رو و با توجه به فاصله بیش از ۲۰ روز تا شروع دوره‌های نوروزی، تعیین تکلیف قطعی در این زمینه به تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ اسفند موکول می‌شود.

۴- آزمون ماک آزمایشی آیلتس

آزمون ماک مورخ ۱۶ اسفند کنسل میباشد. خانه آیلتس آفرینش ظرف مدت ۱ هفته تمامی مبالغ عزیزان را پس از تماس با یکایک داوطلبان و دریافت شماره حساب، عودت خواهد داد. خواهشمندیم تا زمان تماس کارشناسان آفرینش منتظر بمانید.

برگزاری سایر آزمونهای ماک سال ۱۳۹۹ به قوت خود باقی است.

۵- آزمون تعیین سطح

تمامی آزمون‌های تعیین سطح رایگان آفرینش تا تاریخ ۱۶ اسفند لغو می‌باشد. در خصوص تاریخ‌های پس از ۱۶ اسفند، متعاقبا بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا اطلاع‌ رسانی خواهد شد.

با توجه به تعداد بسیار بالای متقاضیان آزمون تعیین سطح آفرینش (۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر در هر روز) متاسفانه امکان برگزاری آزمون تعیین سطح جبرانی برای عزیزانی که آزمون‌ آنها کنسل شده است وجود ندارد. لذا این گروه از زبان آموزان محترم میبایست در صورت کنسل شدن آزمون تعیین‌سطحشان، مجددا برای رزرو آزمون تعیین سطح رایگان از طریق سایت آفرینش اقدام فرمایند.

❓خواهمشمندیم سؤالات احتمالی خود را صرفا از طریق تماس تلفنی با خانه آیلتس آفرینش طی ساعات اداری پیگیری نمایید.

با آرزوی سلامتی برای یکایک زبان آموزان عزیز و خانواده‌های محترم

مراقب خودتان باشید
و دستور العملهای بهداشتی را جدی بگیرید.

با احترام
خانه آیلتس آفرینش

3
ارسال دیدگاه جدید

2 تعداد دیدگاه‌ها
1 تعداد پاسخ به دیدگاه‌ها
0 دنبال کنندگان
 
پربحث ترین دیدگاه‌ها
داغترین دیدگاه‌ها
3 تعداد نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در این دیدگاه  
اطلاع رسانی
نازنین

با سلام آیا تصمیمی مبنی بر برگزاری آزمون های تعیین سطح پس از تاریخ 16 اسفند اخذ شده است ؟!

مریم

ممنون از اطلاع رسانی شما