شروع ثبت نام کلاسهای آنلاین ترم خرداد
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه
فوری: لغو آزمون امروز آیلتس+اطلاعیه سازمان سنجش

فوری: لغو آزمون امروز آیلتس+اطلاعیه سازمان سنجش

پیرو لغو آزمون امروز ۷ مرداد آیلتس، اطلاعیه ای توسط یکی از سنترهای رسمی برگزارکننده به شرح زیر منتشر شد:

متقاضیان گرامی آزمون آیلتس

با احترام، با توجه به لغو آزمون امروز ۷ مرداد ماه ۱۴۰۲  توسط سازمان محترم سنجش موارد ذیل به آگاهی می رسد:

۱. علی رغم اینکه موسسات برگزاری نقشی در لغو آزمون امروز نداشته اند، اهتمام جدی موسسات بر این است که آزمون جایگزین به کلیه افراد در سریعترین زمان ممکن و با هماهنگی موسسه IDP تخصیص یابد.

۲. از کلیه همراهان موسسه خواهشمندیم هرگونه اطلاعات در خصوص افشای سوالات را به موسسات یا سازمان محترم سنجش اطلاع دهند تا ضمن بسته شدن دست سودجویان، برگزاری آزمون ها طبق روال صحیح خود پیش برود.

۳. از کلیه همراهان خواهشمندیم ضمن پرهیز از گمانه زنی های غیر واقعی که موجب نگرانی سایر متقاضیان عزیز می شود، اخبار رسمی را از طریق مجاری رسمی موسسه مانند وب سایت، گروه و کانال رسمی تلگرام و اینستاگرام موسسه دنبال نمایند.

۴. امیدواریم با به کار بستن کلیه تمهیدات لازم در همکاری با سازمان های ناظر، دیگر شاهد چنین شرایطی برای آزمون دهندگان عزیزمان نباشیم.

۵. پس از تایید IDP، جزییات نحوه انتقال متقضیان ۷ مرداد به سایر آزمون ها به اطلاع کلیه آزمون دهندگان این آزمون خواهد رسید. بدیهی است در صورت تمایل به انتقال به یکی از آزمون های کامپیوتری(CD) پیش رو، همین حالا این امکان برای متقاضیان از طریق پنل کاربری موجود است.

اطلاعیه سازمان سنجش

به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند آزمون آیلتس توسط سه سنتر اصلی به نمایندگی از موسسه IDP (به عنوان صاحب امتیاز آزمون) و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود. در ساعات منتهی به برگزاری آزمون مورخ ۷ مرداد ۱۴۰۲ (۲۹ جولای ۲۰۲۳) ، بر اساس گزارش ناظرین این سازمان به دلیل افشای سؤالات و با هدف حفظ سلامت آزمون، پیشگیری از تقلب و تخلف و جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان با اطلاع موسسه IDP آزمون‌ مذکور لغو گردید.
بدیهی است داوطلبان می‌توانند با مراجعه به مراکز مجری برگزاری آزمون نسبت به دریافت هزینه آزمون و یا انتخاب تاریخ جدید اقدام نمایند. لازم به یادآوری است راهبرد این سازمان در فرایند نظارت (طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی) صیانت از حقوق داوطلبان و جلوگیری از بروز هرگونه تخلف و تقلب مطابق با قوانین و مقررات جاری کشور و همچنین دستورالعمل‌های حفاظت آزمون است.

اطلاعات تکمیلی در گروه تلگرام تجربیات سنترها منتشر خواهد شد.

مقالات مرتبط
4 نظر
شروین

می‌تونه موقتا راهکار خوبی باشه برای خروج قشر تحصیل کرده ، به هر حال چند ماه برگزار نکردند و برنامه خیلی ها بهم خورد متاسفانه

Ella

والا كاري به لغو و اينا نداره رفتن كسي .. كسي اگه مصمم باشه ميره دبي يا تركيه .. من رفتم ٨.٥ گرفتم اومدم .. يه ماه ديگه هم راهيم ..

علیرضا

بدلیل احتمال تقلب کنسل شده ؟
داره شبیه کنکور میشه

آفرینش

بله. اطلاعیه تکمیلی سازمان سنجش ضمیمه شده

نظرات بسته شده‌اند.