ثبت نام کلاسهای حضوری ترم تیرماه
دانلود رایگان کتاب Grammar for IELTS Writing Task 2 خانم لیز

دانلود رایگان کتاب Grammar for IELTS Writing Task 2 خانم لیز

Grammar for IELTS Writing Task 2 free download

سال گذشته کتابی از خانم لیز برای ایده پردازی منتشر شد که بسیار مورد اسقبال قرار گرفت و کتاب مفیدی بود که توانست جایگزین کتاب ایده پردازی سایمون بشود. امسال کتاب جدیدی از خانم لیز منتشر شده است که فقط اشاره به گرامر دارد.

سوالات زیادی قطعا پیش از مطالعه این کتاب در ذهن همه شما مطرح شده است. از جمله اینکه آیا این کتاب برای همه افراد مناسب هست؟آیا این کتاب میتواند جایگزین کتاب های موجود در بازار و مطرح دیگر شود؟

در ادامه ابتدا به این دو سوال مهم پاسخ میدهیم:

۱- آیا این کتاب برای همه افراد مناسب هست؟

خیر! طبق گفته خود خانم لیز خواندن این کتاب به شما کمک میکند تا نمره رایتینگ تسک ۲ خود را به ۷ یا بالاتر برسانید. بنابراین این کتاب برای افرادی مناسب خواهد بود که پیش از مطالعه این کتاب مطالعه برای آزمون آیلتس را شروع کرده باشند و بدانند در تسک ۲ رایتینگ و در هر مولفه چه نمره ای کسب کرده اند. اگر نمره گرامر آن ها ۶ باشد این کتاب برایشان مفید خواهد بود.

۲- آیا این کتاب میتواند جایگزین کتاب های موجود در بازار شود؟

خیر! همانطور که بالاتر گفتیم این کتاب کمک بزرگی برای افرادی ست که نمره ۶ گرامر دارند. اگر سطح دانش زبان شما پایینتر است باید از کتاب های مطرحی مثل Grammar in use یا Betty Azar استفاده کنید.

باید این نکته را در نظر گرفت که این کتاب حتی اگر بسیار خوب و کامل و کافی باشد، باز هم جایگزین کتاب غنی Grammar for IELTS از انتشارات کمبریج نخواهد شد. آن کتاب باید همواره اولین منبع مطالعه گرامر شما باشد مگر اینکه با آن ارتباط برقرار نکنید و یا با خواندن آن پیشرفتی نکرده باشید.

نکات مهم:

۱- این کتاب برای بهبود نمره رایتینگ تسک ۲ معرفی شده است اما باید همواره به یاد داشته باشید که طبق بند دیسکریپتور رایتینگ تسک ۲ و نحوه نمره دهی رایتینگ باید به بقیه مولفه ها هم توجه بسیار زیادی داشت و اگر هدفتان نمره ۷ در تسک ۲ است، در هر مولفه حداقل باید نمره ۷ را کسب کنید.

۲- اگر در اسپیکینگ هم مشکل گرامر داشته باشید، مطالعه این کتاب میتواند باعث بهبود نمره اسپیکینگ شما شود.

فراموش نکنید که در کنار مطالعه گرامر، حل تمرین های گرامر هم بسیار مهم است تا کاربرد هر مبحث را بهتر فرا بگیرید.

بنابراین از کتاب حل تمرین و پاسخنامه ای که برای آن منتشر شده است هم غافل نشوید!

 

IELTS LIZ-Grammar for IELTS Writing task 2-Volume I   Download

IELTS LIZ-Grammar for IELTS Writing task 2-Volume II Download

IELTS LIZ-Grammar for IELTS Writing task 2-Volume III Download

 

IELTS LIZ-Workbook for Grammar Download

IELTS LIZ-Workbook for Grammar (Answers) Download

مقالات مرتبط