دانلود رایگان کتاب Ideas for IELTS essay topics خانم لیز

16
37078

Ideas for IELTS essay topics free download

همانطور که میدانیم، واژگانی که در رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس باید به کار برد بایستی «مرتبط به موضوع» باشند تا دانش واژگانی به آستانه نمره ۷ برسد.

از سوی دیگر، یکی از مشکلات و شکایات متداول زبان آموزان ایرانی، نداشتن ایده و عدم توانایی در ایده پردازی در اسپیکینگ و به خصوص رایتینگ آیلتس است که موجب کسب نمره‌های پایین در task response می‌شود.

کتابی که امروز آفرینش در اختیار شما قرار داده است، تیری است که هر دو هدف فوق را نشانه رفته است : هم تقویت ایده پردازی و طوفان ذهنی (برین استورمینگ) در انواع موضوعات مختلف و هم ارتقای حداکثری نمره «دانش واژگانی» از طریق ارائه واژگان و اصطلاحات و کالوکیشن ‌های مرتبط به موضوع.

نکته مهم و عالی درباره کتاب، ترتیب الفبایی آن است که باعث می‌شود شما هر موضوعی را به سرعت بیابید و استفاده کنید. توصیه آفرینش این است که موضوعات روز را از کتاب های اکچوال و کمبریج ۷ تا ۱۴ پیدا کنید و قسمت مربوطه را در این کتاب مطالعه نمایید.

در مقایسه با «کتاب ایده های آقای سایمون»، به‌ نظر می‌رسد با کتابی به روزتر، سازمان یافته تر و مفیدتر روبرو هستیم.
نویسنده کتاب (خانم لیز) از اساتید به نام و خبره آیلتس است و شما با یک سرچ ساده گوگل به اهمیت نویسنده و کتاب فوق پی خواهید برد.

خانه آیلتس آفرینش، نسخه اورجینال این کتاب را به صورت انحصاری و برای اولین بار، بصورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

دیگر بهانه‌ای نیست! عمیق و دقیق مطالعه کنید، نت بردارید و در رایتینگ (و یا حتی اسپیکینگ) خود به کار ببرید و نمره دلخواه خود را کسب کنید.

IELTS LIZ-Ideas for IELTS topics-Volume I (Topics A-E)Download

IELTS LIZ-Ideas for IELTS topics-Volume II (Topics F-R)Download

IELTS LIZ-Ideas for IELTS topics-Volume III (Topics S-W)Download

آفرینش در اینستاگرام

اشتراک در این دیدگاه
اطلاع‌رسانی
16 دیدگاه‌
تازه ترین دیدگاه‌ها
قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها بیشترین رأی
Inline Feedbacks
مشاهده تمام دیدگاه‌ها