تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس عصر دین و دانش

204
27478
عصر دین و دانش

یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون رسمی IELTS را دارند، انتخاب محل ثبت نام آزمون آیلتس می باشد. پیش از این خانه آیلتس آفرینش در مطلبی اقدام به بررسی تخصصی مرکز آزمون عصر دین و دانش (از دید کارشناسان آفرینش) پرداخته بود و اکنون نیز با توجه به اهمیت فزاینده آن، بخش مستقلی را تحت عنوان “تجارب شرکت کنندگان در آزمون IELTS” ایجاد کرده است تا زبان آموزان گرامی بتوانند با مطالعه تجارب افراد شرکت کننده در مراکز مختلف برگزاری آزمون IELTS به صورت مجزا، اطلاعات جامع تر و ملموس تری را کسب نمایند.

خواهشمندیم با درج تجارب خود در بخش نظرات پایین همین صفحه در خصوص مرکز آزمون IELTS “عصر دین و دانش” تجربیات خود را با دیگر دوستان و متقاضیان شرکت در آزمون IELTS به اشتراک بگذارید.

204
ارسال دیدگاه جدید

152 تعداد دیدگاه‌ها
52 تعداد پاسخ به دیدگاه‌ها
1 دنبال کنندگان
 
پربحث ترین دیدگاه‌ها
داغترین دیدگاه‌ها
73 تعداد نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در این دیدگاه  
اطلاع رسانی
سوگند

دوستان لطفا از تجربه تون توی سنتر ساری بیشتر بگید. ممنون

الینا

سلام دوستان من ماه گذشته امتحان ۲۰ مهر جنرال را داشتم. اسپیکینگ با آقای رفیعی بود. خیلی مهربان و خوش برخورد. به من ۷ دادن. واقعا ازشون ممنونم. چون من تسک ۱ و ۲ رو خیلی خوب جواب دادم ولی تسک ۳ رو نمیتونستم درست جمع بندی کنم. حتی برای یک سوالش فقط بر رو بر نگاهشون کردم :))) خداروشکر اورآل سطح زبان من رو نمره دادن. من رایتینگ هم ۷ شدم واگر اسپیکینگ بهم کمتر نمره می دادند باید دوباره امتحان میدادم. واقعا انسان فهمیده ای هستن 🙂 تازه آخرش انقدر من استرس داشتم و نفس نفس میزدم، بهم… ادامه دیدگاه »

1 5 6 7