تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس عصر دین و دانش

150
12105
عصر دین و دانش

یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون رسمی IELTS را دارند، انتخاب محل ثبت نام آزمون آیلتس می باشد. پیش از این خانه آیلتس آفرینش در مطلبی اقدام به بررسی تخصصی مرکز آزمون عصر دین و دانش (از دید کارشناسان آفرینش) پرداخته بود و اکنون نیز با توجه به اهمیت فزاینده آن، بخش مستقلی را تحت عنوان “تجارب شرکت کنندگان در آزمون IELTS” ایجاد کرده است تا زبان آموزان گرامی بتوانند با مطالعه تجارب افراد شرکت کننده در مراکز مختلف برگزاری آزمون IELTS به صورت مجزا، اطلاعات جامع تر و ملموس تری را کسب نمایند.

خواهشمندیم با درج تجارب خود در بخش نظرات پایین همین صفحه در خصوص مرکز آزمون IELTS “عصر دین و دانش” تجربیات خود را با دیگر دوستان و متقاضیان شرکت در آزمون IELTS به اشتراک بگذارید.

پی نوشت: کلیه کامنتهای درج شده در سایت قدیمی آفرینش به نسخه جدید سایت آفرینش منتقل شده اند.

تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس عصر دین و دانش
۲.۷ (۵۳.۳۳%) ۶ votes

150
ارسال دیدگاه جدید

128 تعداد دیدگاه‌ها
22 تعداد پاسخ به دیدگاه‌ها
0 دنبال کنندگان
 
پربحث ترین دیدگاه‌ها
داغترین دیدگاه‌ها
24 تعداد نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در این دیدگاه  
اطلاع رسانی
ترلان

واقعا متاسفم ! واسه فرار ازین خراب شده باید ۷ خان رستم بگذرونیم ! بابا با یهههههه خدافظی میخوایم خوشحاتون کنیم ول کنین ما رو

مزدک

با سلام..من ۲۷ مرداد ۹۷ در عصر دین و دانش امتحان دادم…اول اینکه وسط امتحان برق رفت و ۱ساعت ونیم برق نداشتیم…امتحان اسپیکینگ هم با آقای ایروانی داشتم که ایشون ۴.۵ به من داد در صورتی که من تحصیلاتم رو کلا به انگلیسی خوندم..مخصوصا ۳ هفته بعد دوباره در عصر دین و دانش امتحان ماگ دادم و ممتحن به من اسپیکینگ ۷ داد و گفت آقای ایروانی خیلی ناحقی کرده.

noor khayatzadeh

vaghean….????
jedi ke nemigi…?

نازی

بنده تو سنتر عصر دین و دانش دو مرتبه امتحان دادم بار اول اسپیکینگ ۷ شدم بار دوم با خانمی به اسم اخوان امتحان دادم متاسفانه ایشون به شدت nervous بودن مدام وسط صحبتهای من میومدن و قطع میکردن صحبتهای منو کاملا تو جلسه شوکه بودم که چرا اینجوری میکنه خلاصه در حالیکه سوژه ها اصلا سخت نبود و idiom هم استفاده کردم حس میکنم کم لطفی کردن و بهم شیش و نیم دادن که واقعا شوکه شدم اینم بگم ایشون نتونست همه سوالا رو کاور کنه و بعضی از پارت ۳ جا موند که مشکل خودشون بود خلاصه تجربه… ادامه دیدگاه »

1 4 5 6