استاد آیلتس | بهترین استاد آیلتس ایران

استاد آیلتس | اساتید آفرینش و روند جذب اساتید

استاد آیلتس : بدون شک یکی از اصلی ترین دغدغه های مراجعین به آفرینش و البته تمامی موسسات زبان، آشنایی با کادر استاد آیلتس آن موسسه و نحوه تدریس آنها می‌باشد و به دنبال آن سئوالات مکرر زبان آموزان در این زمینه؛ سئوالاتی از این قبیل که: ” فلان استاد آیلتس خوب است یا نه؟، بین این استاد و آن استاد آیلتس کدام بهترند؟، اگر خودتان بخواهید در فلان سطح از بین اساتید آفرینش استادی را انتخاب کنید، کدامیک را پیشنهاد می‌کنید؟! بهترین استاد آیلتس آفرینش چه کسی است و …”

دغدغه زبان آموزان درباره انتخاب بهترین استاد آیلتس را می‌توان از دو منظر بررسی کرد:

  • شرایط و نحوه استخدام استاد آیلتس در آفرینش
  • تجربه زبان آموزان شرکت کننده در کلاسهای آفرینش

در خصوص مورد اول می‌بایست اذعان کرد، خانه آیلتس آفرینش به عنوان معتبرترین مرکز تخصصی برگزاری دوره های IELTS در کشور ایران، شرایط بسیار سختگیرانه و در عین حال علمی را برای استخدام استاد آیلتس در نظر گرفته است تا بتواند در بالاترین سطح علمی در میان مؤسسات آموزش زبان انگلیسی ایران قرار گیرد. کسب عنوان تنها برگزیده و مقام اول کنفرانس برند و آموزش در ایران نیز دلیلی بر صحت این ادعا می‌باشد.

استاد آیلتس در آفرینش طی یک فرآیند پیچیده و علمی، از فیلترینگ و آزمونهای خاص این مؤسسه قبل از ورود عبور کرده و پس از طی دوره های جدی و سنگین آموزشی، به صورت محدود و آزمایشی به تدریس کلاسهای سطح پایینتر این مؤسسه مشغول می‌شوند و در صورت کسب امتیازات عالی به تدریس در یک سطح آموزشی بالاتر مشغول شده و در طی این چرخه به شدت تحت نظارت علمی مدیر آموزش اساتید آفرینش قرار دارند. علاوه بر این، آفرینش طی ۲ مرحله نظرسنجی تخصصی از زبان آموزان، یکی در جلسه سوم برگزاری کلاس و دیگری در جلسه پایانی کلاس، بار دیگر نظرات زبان آموزان در خصوص استاد آیلتس را مورد بررسی و ارزیابی قرار میدهد تا بتواند خواسته زبان آموزان را به حد اعلای مورد تقاضای ایشان نزدیک نماید.

همچنین منابع آموزشی مورد تدریس در آفرینش، تماماً با نظر و همفکری اعضای هیأت علمی آفرینش متشکل از اساتید نخبه آیلتس و ممتحین آزمون رسمی IELTS و پس از سالها تجربه تخصصی این مرکز مشخص می‌شوند. بنابراین در آفرینش گزینه‌ای تحت عنوان تدریس سلیقه ای استاد آیلتس وجود ندارد! به این معنی که با وجود از پیش مشخص بودن سیلابس دقیق و منابع آموزشی توسط تیم مدیریت آموزشی آفرینش، هریک از اساتید روش تدریس و نحوه اجرای مختص به خود را دارند. جهت مطالعه شرح دقیق این چرخه، میتوانید فلوچارت نحوه جذب و ارزیابی اساتید آفرینش را در این صفحه مشاهده نمایید.

بنابراین مؤکداً و در کمال صداقت به شما توصیه میکنیم که در انتخاب کلاس خود، به جای حساسیت بیش از حد بر روی نام بهترین استاد آیلتس، کلاسی را انتخاب نمایید که با زمان و برنامه کاری شما مطابقت بیشتری داشته باشد! چرا که پیش از شما، آفرینش، حساسیت وسواسگونه خود را جهت جذب و انتخاب بهترین استاد آیلتس در مؤسسه خود اعمال کرده است!

و سرانجام بدیهی است بهترین، دقیقترین و قانع کننده ترین پاسخ به سئوالات فوق را زبان آموزانی می‌توانند ارائه نمایند که با استاد آیلتس مورد نظر شما در آفرینش کلاس داشته‌اند. اما راه دسترسی به این دسته از زبان آموزان چیست؟

  • مراجعه حضوری به آفرینش در تایم کلاس استاد آیلتس مورد نظر و پرسش از زبان آموزان آن کلاس: این روش مطمئن ترین روش و در عین حال سخت ترین آن است!
  • مراجعه به سایتهای شبکه اجتماعی: اطلاعات زیادی از اساتید آفرینش در این قبیل از شبکه های اجتماعی علی الخصوص در گروه تلگرام آفرینش وجود دارد که با مراجعه به آن می‌توانید با نظرات دیگر زبان آموزان آفرینش در خصوص اساتید آیلتس آفرینش آشنا شوید. آفرینش با اعتقاد به این موضوع که همواره نظرات، تشویقها و علی الخصوص انتقادهای زبان آموزان، یکی از عوامل اصلی پیشرفت، شناخت نقاط ضعف و ایجاد عرصه رقابت برای بهتر شدن سیستم آموزشی می‌باشد، به صورت کاملاً شفاف اقدام به انتشار نظرات زبان آموزان و یا سئوالات کاربران در خصوص اساتید آفرینش در صفحات اجتماعی خود می‌نماید تا با ایجاد یک بانک جامع و متمرکز از نظرات زبان آموزان در خصوص اساتید، کمک شایان توجهی را به آن دسته از عزیزانی نماید که هنوز شناخت کافی در خصوص استاد آیلتس خود را ندارند.


روند جذب و ارزیابی اساتید آفرینش

هشدار سوء استفاده از نام اساتید آفرینش

توضیح مهم: با توجه به ادعای برخی از صفحات اینستاگرامی و افراد سودجو مبنی بر همکاری و تدریس در مؤسسه آفرینش تحت عنوان “استاد آفرینش؛ استاد سابق آفرینش و یا سیستم آموزشی آفرینش” اطلاع می‌رساند، اساتید خارج از لیست زیر به هیچ عنوان همکاری با این مرکز حتی در زمینه برگزاری کلاسهای خصوصی نداشته و آفرینش هیچ‌گونه مسئولیتی را در این زمینه پذیرا نمی‌باشد. بدیهی است تمامی کلاسهای خصوصی، گروهی و آزمونهای این مرکز، صرفاً در محل شعب این مؤسسه برگزار می‌گردد.
همچنین لازم به توضیح است خانه آیلتس آفرینش غیر از صفحه رسمی خود در اینستاگرام (AfarineshIELTS@) هیچ‌گونه صفحه غیر رسمی یا تحت حمایت دیگری ندارد.

لیست رسمی اساتید خانه آیلتس آفرینش