تجارب آزمون مصاحبه IELTS و معرفی ممتحنین

449
54285
IELTS Examiners

خواهشمندیم تجارب خود را در خصوص “آزمون اصلی مصاحبه شفاهی IELTS و معرفی ممتحن خود” را با درج آن در بخش دیدگاه های این صفحه با دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید:

آفرینش در اینستاگرام

اشتراک در این دیدگاه
اطلاع‌رسانی
449 دیدگاه‌
Inline Feedbacks
مشاهده تمام دیدگاه‌ها

خانم ماندانا رشیدی (عراقی؟؟؟) که موهای بلوند و فر ی داشت در آیلتس تهران به نظرم بداخلاق اومد سوالات بی ربط بهم می پرسید ،به سختی می خندید. شاید چون من یکم هول شده بودمو بد حرف می زدم .فکر کنم ۶-۶٫۵ بهم بده
کسی تا حالا باش داشته چه جوری نمره میده

شادی در تهران آیلتس خیلی عالی بود و به من روحیه میداد.استرس هم نداشتم-۲۳ فبریه عالی بود

هلن مجرد در تهران آیلتس تون صدای ایشان خیلی آرام بود و بایستی بدقت گوش میدادی که چی داره میگه…فقط من هم نشستم ضبط را روشن کردن و آزمون را شروع کرد….خیلی شما را به چالش میکشه که فکر کنم هدفش بیشترارزیابی Fluency آزمون دهنده است.من فقط در پارت دوم غافلگیر شدم، چون یک موضوعی به من داد که خارج از تصورم بود…موضوع پارت دوم یک فعالیت که کنار دریاانجام می دهید…من تنها چیزی که در آن لحظه به ذهنم رسید والیبال ساحلی بود…ولی متاسفانه نتونستم ۲ دقیقه صحبت کنم و وقتی صحبتم تموم شد بهم گفت که ادامه بدهم… ادامه دیدگاه »

شادی عسگری (فکر کنم فامیلش این بود) در تهران آیلتس خیلی خوش برخورد و مهربون بود و با سر مرتب تایید می کرد لهجه بریتیش داشت که کاملا قابل فهم بود در کل خیلی خوب بود
فکر می کردم ۷ بشم و ۷ شدم به نظر من خیلی منصفانه نمره میده

بار اول اخوان در دین و دانش با وجود اینکه ۱ دقیقه از کیوکارتو آفتاپیک حرف زدم بهم ۶٫۵ داد (پارت ۳ گند زدم) بار دوم کارن همش لبخند میزد چشای خیلی گیرایی داشت خیلی هم بروبر نگاه میکرد که باعث میشد آدم محو بشه پارت ۱ سوال خاصی نداشت فقط توی کلمه incredibly زبونم گیر کرد بعد از چندین بار تلاش بازم نتونستم بگم که کلی خندید پارت ۲ رو کم حرف زدم(زمان از دستم در رفت) اونم با دست اشاره کرد که بازم حرف بزن اما توش از چندتا کلمه سلمبه قلمبه استفاده کردم پارت ۳ هم مرتبط… ادامه دیدگاه »

هلن مجرد تا نشستم ضبطو روشن کردو شروع کرد به سئوال پرسیدن خنثی بود. هیچی تو چهرش نبود تنها چیزی که ازش دیدم این بود که بعد کمتر از ۲ دقیقه پارت ۲ رو ازم خواست تموم کنم( البته با لبخند) تند صحبت می کرد ولی قابل فهم ۶٫۵ داد ولی ای کاش ۷ می داد .

با آقای نوروزی در آیلتس تهران امتحان دادم البته آزمون اصلی ام ۱۹ ژانویه بود.من در کل چندجا آزمون آزمایشی دادم همیشه ۷ می شدم روز امتحان هم ایشون خیلی سوال پرسیدن ومن همه رو کامل جواب دادم وبه نظر خیلی راضی بود اما به من هم در عین ناباوری ۶ داد!!!نمی دونم مشکل کجا بود..

من با آقای نوروزی در آیلتس تهران امتحان دادم بعد گذشتن چندروز و گرفتن نمره اسپبکم همچنان شکه ام و هنوز اشک میریزم که چرا ۶! من خیلی خوب صحبت کردم کلا ایشان به کسی استرس نمیدهند که بگم استرسی حرف زدم! در کل لغت و گرامر زیاد انداختم و کل ۸ کتاب کمبریج و سوالهای ielts-blog.com و سوالهای آقای موسوی جوابهاشو از کتابها و جزوات و سایتهای مختلف , خودم گرفته بودم و ویرایش کرده بودم. همشون را با دوستم هم کار کرده بودیم و واقعا بلد بودم و در امتحان همه چی خوب بود( من آدم بسیار سختگیرو… ادامه دیدگاه »

خانم هلن مجرد من اومدم بیرون گفتم ۶ میشم و دقیقا ۶ شدم. در ضمن ایشون خیلی خانم آرومی بودن و همین باعث شد اصلا استرس نداشته باشم.

یه خانمی بود به اسم بهنوش ولی فامیلیش رو یادم رفته به نظرم خیلی خوش برخورد و مهربون بود و خیلی هم شمرده و آروم حرف میزد، من خودم کلا از اسپیکینگم راضی نبودم اما رفتار خانم بهنوش خوب بود خدا کنه نمذه هم خوب و منصفانه بده.

بهنوش قاسمی (اگه اشتباه نکنم فامیلش رو) در آیلتس تهران
این خانوم چهره شون استرس زا نبود. من پارت ۲ کم حرف زدم با حرکت دست گفت ادامه بده تا به تایم برسی.یک کم تن صداش آهسته است (شایدم من گوشهام سنگین شده بود). اما در مقایسه با صدای لیسنینگ سال صدای بهنوش آهسته تر بودولی تلفظ و لهجه اش خوب بود

من با آقای مهدی نوروزی (آقای ۳۵ ساله با موهای کم پشت ) در آیلتس تهران امتحان داشتم و ۷ شدم بسیار هم راضیم با اینکه اسپیکیگ ام خوبه و خیلی سریع حرف میزنم اما فکر میکنم اصلا سخت گیری نکردن و کاملا منصفانه نمره دادن.

یک خانم بود که فامیلیش یادم نیست ولی ظریف مریف بود و گاهی صداش خیلی کم شنیده میشد فکر کنم کمی گلو درد داشت در تهران آیلتس خیلی آرام از نظر صدایی میگم حرف میزد، من راستش خوب حرف زدم ولی سوتی بزرگی که دادم این بود که موقعی که داشت سوال پارت دوم را میگذاشت که من بخونم، گفت: می خوام درباره یک ورزش که دوست داری صحبت کنی منم سوالو نخوندم ، نگو سوال درباره یک sport event بوده نه ورزشی که من دوست دارم بیشتر از ۲ دقیقه حرف زدم و خیلی هم خوب توضیح دادم ولی… ادامه دیدگاه »

منم دقيقا اينطوري شدم گفت واسه اسپورته منم كيو رو نديدم واسه اسپورت حرف زدم نگو واسه گيم بود در حاليكه دقيقا صبحش اين كيو رو با خودم كار كرده بودم، واسه اين داستان چقدر نمره كم ميكنند؟

نمره تون رو ميشه لطفا اعلام كنيد از اسپيكينگ با خانوم زهره مجرد

خانوم بهنوش در آیلتس تهران خوب بود ، یکم تند حرف میزد ولی قابل فهم بود ، کلا هم بهش میگفتی یکم بیشتر توضیح بده درباره ی سوال دوباره همونو از رو میخوند ولی درکل من ازش راضی بود ، همون لبخندی که داشت و ری اکشنی که نشون میداد خودش کلی استرس رو کم میکرد ولی نمیدونم نمره دادنش چطوری باشه ؟ کسی میدونه چطور نمره میدن ؟

خانوم شادی در آیلتس تهران خانم خوشبرخوردی بود اما خیلی سوال پرسید حدود ۲۵ دقیقه داشتم یک ریز حرف میزدم دیگه جدن خسته شده بودم یه چندجاشم بهش تیکه انداختم که خفمون کردی بسه دیگه بعد میخندید باز ادامه میداد!کلی هم گرامر پیچیده به کار بردم اونقد که تعجب میکرد و خوشش میومد. در کل فکر میکنم خیلی خوب حرف زدم نمیدونم چجوری نمره میده بچه ها میگن خوب نمیره نمیده!

من ممتحنم آقای نوروزی بود..
با اینکه بار اولم بود و خیلیا میگفتن این آقا بد نمره میده ۶٫۵ شدم…خیلیم عالی…..

مهدی ۳۵ ساله، مو کم پشت در آیلتس تهران : خیلی خوش برخورد بود. با لبخند و حرکت سرش آرامش می داد و حرفات رو تایید می کرد. خیلی شمرده حرف می زد و راحت میشد کلمه به کلمه سوالش رو درک کرد. تمام سوالات را طوری جواب بدین که مهلت حرف زدن بهش ندین تا اون مجبور بشه حرفتون رو قطع کنه و سوال بعدی رو ازتون بپرسه. در ضمن اگر خودتون رو آروم و با اعتماد به نفس نشون بدین (مثلا موقع حرف زدن با لبخند و راحت حرف بزنید) تاثیر بهتری میتونه داشته باشه. نمرم ۷٫۵ شد.… ادامه دیدگاه »

خانوم هلن مجرد در آیلتس تهران : با نظر دوستان در مورد ایشون موافقم ، خانو خوش برخوردی بودند و چهره آرومی داشتند اما سریع شروع کردن و رفتن سراغ سوال ها ، لحجه ایشون بد نبود اما آروم صحبت میکردند ، اصلا نمیشد از چهره ایشون متوج شد که الا داری درست میگی یا نه … من خودم فکر کنم که حداقل ۷ میگیرم ، امیدوارم دست به نمره اشون پایین نباشه چون به این نمره نیاز دارم بجز دوستانی که نمره اشون رو گفتند اگر کسی دیگه با این خانوم داشته و نمره اش هم اعلام شده لطفا… ادامه دیدگاه »

من با یه خانومی که فکر کنم اسمش بهنوش بود امتحان دادم در تهران ایلتس
خانم خوش برخوردی بود گرچه که اونروز(۴ ژانویه) به نظر می رسید که خیلی خسته اس. ولی جوری بود که به خود آدم اجازه می داد که جو امتحان رو مدیریت کنه. نمره دادنش هم منصفانه بود. من ۶٫۵ شدم.

خانم هلن در ایلتس تهران خیلی خوش برخورد و خوب بود. من کلا اسپیکینگم خوب نیست ولی به من ۷٫۵ داد!!!

خانم بهنوش بختیاری _تهران ایلتس
برخوردش بد نبود. یک ذره میخواست به که خیلی بلده و مثل native ها تند صحبت میکنه ولی متوجه میشدم چی میگه. کلاً ۱۰-۱۳ دقیقه طول کشید. سوال کم پرسید ازم. پارت اول ۲ تا و پارت سومم ۳ تا. من قبلا اون ایران ایلس امتحان دادم که ۶٫۵ شدم ولی خیلی بیشتر ازم پرسیده شد. حالا نمیدونم این دفعه چند میشم. ممنون میشم اگه کسی راجع به این Examiner و نمره دهی اطلاع داره Share کنه

من با یه آقای ۳۰-۳۵ ساله مصاحبه داشتم.اسمش مهدی بود ولی فامیلش و نفهمیدم.سبزه بود موهاشم کوتاه بود و چشماش درشت بود
کلا خوش برخورد بود ولی نمیفهمیدی داری درست می گی یا غلط فقط همینطوری با لبخند و با حوصله نگاهت می کرد و سوال می پرسید لهجش خوب بود تند هم صحبت می کرد ولی میشد بفهمی چی می گه.کلا خوب بود و من ازش خوشم اومد .ولی نمی دونم چه جوری نمره میده.اگه کسی میدونه به من بگه.مرسی

من با خانم ناتاشا امتحان دادم. ظاهر و برخوردشون که به نظرم خیلی خوب بود و کامل بهت توضیح میداد که مثلا کارتو باید تمام سوالاشو ج بدی.. امروز نتیجم اومد و ۷ شدو ولی فکر میکنم با توجه به یکی ۲ تا اشتباهی که داشتم منصفانه نمره دادن ولی ۷٫۵ بیشتر منصفانه بود

خانوم هلن در موسسه آیلتس تهران. حدود یک دقیقه درباره امتحان و تاریخش و مشخصات خودش توضیح داد. بعد رکوردر رو روشن کرد و در حد نرمال سوال پرسید. به نظر من خیلی سرد بود به خصوص در پارت اول. در پارت های دو و سه فقط مستقیم به چشمام نگاه می کرد.
لهجش خوب بود ولی یه خرده یواش صحبت می کرد.

ممتحن من خانومی بودن به اسم بهنوش قاسمی ( تا جایی که یادم میاد) در موسسه آیلتس تهران.
خیلی خوش برخورد و خوب بودند و واکنش خوب نشون میدادند من که راضی بودم.

ممتحن من خانومی به اسم هلن بود اگر اشتباه نکنم چشم و ابرو مشکی در موسسه آیلتس تهران. به نظرم بد نبود ، گرچه خیلی سعی نمی کرد استرس کم کنه ، یه کمی سرد بود ، سریع هم می ره سره اصل مطلب ، حالا نمی دونم چطور نمره میده! کسی می دونه؟؟؟

نمره من که examiner خانم ناتاشا بودن ۷ شد. به نظرم میتونست بالاتر بشه.

سلام دوستان. تجربه اسپیکینگ خودم رو در دو مرکز مختلف رو براتون می نویسم
امتحان اول: ایران ایلتس مرحوم (۱۷ مارچ) ، با اقای رحیمی، ۷٫۵ شدم از نمرم خیلی راضی بودم
امتحان دوم: تهران ایلتس (۸ دسامبر)، با خانم شادی.. ۷ شدم به نظرم دفعه دوم بهتر و کامل تر از دفعه اول جواب دادم و انتظار داشتم نمرم هم بهتر شه نه بدتر اما نشد

خانم ناتاشا (فامیلشون یادم نیست) که ممتحن دوست خوبمون در پست بالا هم ایشون بودن. در تهران آیلتس Very appropriate!!! ایشون با چهره و لحن آرامی که دارن مقدار خیلی زیادی به رفع استرس کمک میکنن. از طرز نگاه و برخوردشون کاملا مشخص بود که شرایط روحی روانی من رو درک میکردن و سعی داشتن کمک کنن که من بهتر به سوالات جواب بدم. بعضی اوقات هم لبخندی میزدن که واقعا اعتماد به نفس آدم رو زیاد میکنه. در کل از برخورد و شرایط برای امتحان speaking بسیار راضی بودم. ضنما اقایی که هم که حالت منشی دارن بیرون و… ادامه دیدگاه »

والا اسمش رو گفت اما چون اهمیتی واسم نداشت دقت نکردم یک خانمی بودن با شال نارنجی. تهران ایلتس ……….. به شدت راضی بودم از نحوه سامان دهی امتحان اسپیکینگ….. واقعا منظم بود. اصلا معطل نشدیم و واقعا هیچ مشکلی نبود. خیلی خوب بودن…. کاملا میذاشتن حرفم تموم می شد بعد صحبت میکردن… کارایی که حواسمو پرت کنه نمی کردن….. لبخند به لب داشتن و بسیار فرندلی بودن…. در کل بهترین اجرایی که میتونستمو داشتم به خاطر نظم برگزاری + برخورد بسیار محترمانه کارمند ها + اگزمنر خوب…. امیدوارم همه شما هم امتحان خوبی داشته باشید. اما ۲ نکته :… ادامه دیدگاه »

سلام اگزمایر یک آقای ۳۰-۳۵ ساله بود، قد بلند و موی کم پشت، اسمش فکر کنم مهدی بود.من امروز در تهران آیلتس متحان دادم.
خوش اخلاق بود و اجازه میداد من کامل حرفم رو بزنم، سعی میکرد من استرس نداشته باشم.
سوالات رو خیلی واضح میخوندند و در مجموع راضی بودم.
امیدوارم نمره دادنشون هم مثل اخلاقش خوب باشه.

خانوم هلن در آیلتس تهران
نظر بنده: خوب دوستان …من امروز نمره ام رو گرفتم خانوم هلن به من ۷ داد…با عکس العملی که داشت فکر این نمره رو نمیکردم…اما راضی ام …..دمش گرم

خانوم هلن متاسفانه فامیلشون یادم نیست در موسسه: آیلتس تهران
نظر بنده: ایشون کاملا خنثی اند…به قول ما بچه های شیمی نه اسیدی نه بازی!!
با یه صحبت کوتاه ۱۵ثانیه ای شروع به ضبط کردن میکنن…چهره آرومی دارن اما این سکوتشون (که البته طبیعیه چون ممتحن هستن) باعث میشه آدم حس بدی پیدا کنه …انگار کمی عجله دارن…دائم به رکوردر نگاه میکنن و خیلی هم سوال میپرسن…
یه ذره قیافه طبیعی تر داشتن چیزی ازشون کم نمیشد…
حالا تا ببینم چطور نمره میدن…
موفق باشید

۲ سال قبل تهران ایلتس خانم شادی بسیار بیتفاوت و بدون عکس العمل همش حس میکردم دارم چرت میگم

من با اقای رضایی در تهران ایلتس سال قبل امتحان دادم تهران ایلتس (استرالیا) اقای رضایی لهجه عالی بسیار مشوق با میمیک صورت بسیار خوش برخورد

من از خانم اخوان در ایران آیلتس اسپیکینگ آکادمیک ۷ گرفتم : جالبه که انگار اخوان ایران آیلتس که بسته شده اومده تو موسسه جدید دین و دانش! خوب من همون وقت هم از اخوان خیلی حرفهای مختلفی شنیده بودم ،خوب و بد، اگه یه اخوان تو گوگل بزنید به همراه کلی مطلب می یاد که اکثرا هم ناراضی هستند ولی مشکل اخوان به نظر من اینه که وقتی باهاش حرف می زنید خشک شما رو نگاه می کنه و خیلی کم سر تکون می ده این حالتش خیلی از نظر روانی روی آدم تاثیر ناخوداگاهانه بدی داره که نکنه… ادامه دیدگاه »

من نمرمو گرفتم و با اون آقای هندی داشتم ، ۷ شدم ، اما انتظار ۷٫۵ ، ۸ داشتم بنظرم درکل بالاتر از اون چیزی که انتظار دارید از ایشون نخواهید گرفت پس تمام تلاشتونو بکنید

با آقای رحیمی درعصر دین و دانش من ۷ شدم. البته خود رحیمی بهم گفت با توجه به موضوعت که سخت بود خوب حرف زدی(موضوع من در مورد ادب و رعایت اون در خانواده و جامعه بود!) . منم الحق بدون هیچ مکث و تپق و سوالی کارم رو تمام کردم. می خوام بگم همشم اگزمینر نیست. بودن کسایی که از همین اقای رحیمی ۵٫۵ گرفتن (یکی از دوستای خودم) ولی اگر با ایشون نکات رو رعایت کنید حله (مخصوصا تو بخش کارت همه سوالاتش رو بی برو برگرد کاور کنید و جا نندازید این اون جاییه که اکثر بچه… ادامه دیدگاه »

من با آقای مطهری در دانشگاه آزاد آزمون آکادمیک داشتم رفتارش غیرعادی بنظر میومد با توجه به چیزهایی که از اصول ممتحن بودن می دونم. eye contact که نداشت به زمین نگا میکرد. خیلی جدی بود حواس من که به حالتاش پرت می شد طوریکه بخش دوم یه مکث طولانی داشتم و این منو خیلی نگران کرد، اما برخلاف ظاهرش خیلی خوب نمره داده بود.

آقای رحیمی در موسسه دین و دانش که عالی بودن و همش شما رو تأیید میکردن که باعث میشد ریلکس بشین.

خوب نتیجه امروز اومد و من اسپیکینگ رو همونطور که پیش بینی می کردم ۸ شدم. پس همۀ کسایی که با رحیمی امتحان دادن یا میدن خیالشون راحت باشه که دقیقا همون نمره ای رو میگیرن که حقشونه. قبل من هم خیلیا همین حرفو در مورد ایشون زدن و من الان دیگه مطمئنم.

خانم اخوان در عصر دین و دانش : خیلی مهربون بودند ولی پشت سر هم سوال می پرسیدند. آخراش به خودم می گفتم چرا بس نمی کنه آخه چقدر سوال؟؟ چندبار هم سوالشونو نفهمیدم و ایشون دوباره تکرار کردند. به نظرم بعضی کلماتشونو نمیشد راحت فهمید. بعد از خاموش کردند ضبط صوت هم در مورد لهجه ام ازم پرسید. از نمره دهی ایشون هم خیلی راضی بودم

آقای رحیمی ایران آیلتس بسیار منطقی با روحیه‌ای آرام و آرامش بخش. من خودم فوریه اولین بار بود که امتحان آیلتس میدادم و برای اسپیکینگ خیلی استرس داشتم. ولی ایشان با خوشرویی تمام جلو آمدند به استقبال و با برخورد خوبشان مرا آرام کردند و توانستم در اولین امتحانم ۶٫۵ از ایشان بگیرم. هر چند که اعتراف میکنم خیلی عالی نبودم و حدس میزدم ۶ بگیرم!

خانم سیلویا (فامیلیش رو یادم نیست) در آیلتس تهران خیلی خوب بود. چهره ی خندانی داشت ولی توی کار جدی بود. در ابتدا که اسم کاملم رو پرسید می خواستم توضیحات اضافی بدم که سریع رفت سراغ سئوال بعد. مرتب سر تکون می داد ولی من متوجه نمی شدم داره چه چیزی رو تایید می کنه! نمی دونم می خواست نشون بده که حرف های من رو می فهمه یا نظر مساعدی نسبت به انگلیسی صحبت کردنم داره.

آقای رحیمی در موسسه دین و دانش خودشون که میشه گفت مشکلی برای امتحان دهنده ایجاد نمی کردند . ممکنه نظرات با توجه به نمره دادن و موضوع اسپیکینگ تغییر کنه نسبت به افراد مختلف. مثلا خود من واقعا تنها موضوعی که بهش فکر نکرده بودم گیرم افتاد که امتحانم رو افتضاح دادم . به همین خاطر کلا نظرم نسبت به اسپیکینگ منفی شد! چه برسه به آقای رحیمی یا … .

اسم ممتحن هم شادی بود ولی فامیلیش یادم نیست… در تهران آیلتس یه خانم جوون بود…اصلا بهم کمک نکرد،حتی یجا یه کلمه یادم رفت همین جور بر و بر واستاد منو نگاه کرد تا خودم جمله رو عوض کردم.از همون لحظه ای که وارد شدم هم ضبط روشن کرد تا اون لحظه که داشتم در باز می کردم برم بیرون!!! اولش هم هیچ توضیحی راجع به ضبط و اینا نداد حتی نپرسید استرس داری یا… یه راست شروع کرد.البته منم سعی کردم کامل و با اعتماد به نفس جواب بدم و جز اون یک مورد که یادم رفته بود و… ادامه دیدگاه »

خانم سیلویا (فامیلیش رو یادم نمیاد ) در آیلتس تهران لهجه‌شون خیلی خوب و استاندارد بود. بسیار خوشرو بود و سعی داشت که جو آرام و راحتی رو ایجاد بکنه. البته هنوز جواب رو نگرفتم که بتونم نظری راجع به نحوه نمره دادنش داشته باشم.

مال منم آقای هندی بود منم اسمشو عبدالقرآن شنیدم خیلی بین حرف ها رو قطع میکرد اصلا سعی نکنین عبارتی رو حفظ کنین که تابلو میفهمه مگه اینکه خودتون با hesitation و کاربرد عبارت تاخیرش بدین همین که بعضی جا رو روان صحبن کنین و بعضی جا رو مکث و تاخیر زیاد زود میفهمه بین کیو کارت من که فکر کنم حدود ۱٫۵ دقیقه بیشتر نشد حرفم رو قطع کرد مطمین هستم ۲ دقیقه نشده بود روی پارت ۳ هم وقتی جواب رو میدین نظر شما رو جمع بندی میکنه و دوباره به خودتون میگه اصلا نترسین مثل دوستمون که… ادامه دیدگاه »

آقای عبدالقرآن یا یه همچین چیزی که هندی بودند (دوستان اگه اسم دقیقشو متوجه شدن بگن تا من اصلاح کنم ) موسسه عصر دین و دانش – ایشون کمی لهجه هندی دارن ولی تقریبا قابل فهمه ، اخلاقشون خوبه و موقع صحبت دائم تاییدتون می کنن که به اعتماد بنفستون کمک می کنه ، فقط بعضی اوقات وقتی هنوز جمله ای وسطشین رو تموم نکردید می پره وسط حرفتون ، درضمن ایشون قبل از شروع مصاحبه برخلاف بقیه ممتحنین خودشون نمیان دنبالتون و شما باید برید پیشش!

با آقای علی ابراهیمی در دانشگاه آزاد برخوردشون خوب بود، تأیید میکردن ، لهجه و سرعت حرف زدنشونم خیلی خوب بود. حتی من یه سوال رو متوجه نشدم و پرسیدم و جواب دادن بهم، در کل استرسی وارد نکردن. نمره هم دقیقا همونجوری شد که خودم حدس میزدم. منصفانه نمره دادن به نظرم.

من پارسال مرداد ماه آیلتس جنرال در ایران آیلتس امتحان دادم ، با آقای رحیمی که فوق العاده بودند ، بسیار متین، ملایم، خیلی کم به شما نگاه می کنه بنابراین اصلا استرس نمی گیرید، و خیلی عالی نمره دادند،‌دقیقا وقتی از اتاق میاید بیرون می تونید حدس بزنید چند می شید، برخورد و نمره دادنشون عالی بود. فقط سعی کنید با همون آرامشی که با شما صحبت می کنه جواب بدید و اصلا شتابزده نباشید

1 2 3 7