آیلتس آفرینش
شروع ثبت‌نام کلاس‌های حضوری ترم فروردین
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه
مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی به اروپا می باشد. مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری با توجه به شرایط خاص مورد تقاضای بسیاری است. مجارستان به عنوان کشوری از اتحادیه اروپا و منطقه شینگن این فرصت را به شما اعطا می کند که بتوانید آزادانه در حوزه اروپا زندگی ، اقامت و کار کنید. توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در سیستم مجارستان نیاز به مبلغ بالایی ندارد و جز یکی از سرمایه گذاری های بدون ریسک در اروپا می باشد. این سرمایه گذاری شامل خرید اوراق قرضه دولتی ویژه کشور مجارستان به ارزش ۳۰۰ هزار یورو می باشد، همچنین در خواست کننده بایستی هزینه تمام مراحل رسیدگی و صدور ویزا را نیز به میزان ۵۵ هزار یورو تا ۶۵ هزار یورو را پرداخت کند.

شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

طبق قانون، برنامه و روش سرمایه گذاری در مجارستان جهت خرید اوراق قرضه توسط نمایندگی این برنامه که مورد تایید مقامات مجارستان نیز می باشند ، صورت گیرد. درعوض، نمایندگی هم مبلغ مذکور را در دولت مجارستان به شکل اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری می کند. این معامله طبق قراردادی کتبی با شرکت مشخص شده انجام می شود که می بایست در حیطه منطقه جغرافیایی محل زندگی درخواست کننده اصلی دارای مجوز باشد. شایان ذکر است که از مزایای مهم این روش سرمایه گذاری در مجارستان این است که مبلغ ۳۰۰ هزار یورو بعد از ۵ سال بصورت کامل به شما برگردانده می شود. همچنین این اوراق قرضه دولتی صرفاً برای این برنامه سرمایه گذاری در نظر گرفته شده و قابل خرید و فروش در بازار عمومی نمی باشد.

مزایای سرمایه گذاری در مجارستان

از مزایای مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری آن است که:
  • می توان بدون ویزا در حوزه شینگن که شامل ۲۷ کشور اروپایی می باشد رفت و آمد کرد.
  • سرمایه گذاری در مجارستان با ریسک پایینی همراه است، در کمتراز یکماه می توانید اقامت خود را در یافت کنید و بسیار سریع به درخواست شما رسیدگی می شود.
  • در ازای این سرمایه گذاری ۵ ساله شما اقامت دائم در مجارستان را اخذ می کنید.
  • شما نیاز به زندگی و ماندن در مجارستان را ندارید و فقط با یک سفر، اقامت دائم را کسب می کنید. این نکته برای افرادی که فقط قصد داشتن یک اقامت و ویزای دائم هستند و نمی خواهند موقعیت شغلی خود را در ایران از دست دهند بسیار مناسب است.
  • شما می توانید به همراه خانواده خود از وضعیت تحصیلی بسیار مناسب و خدمات درمانی با کیفیت بالا در مجارستان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا بهره مند شوید.

مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در مجارستان با توجه به شرایط مناسب ، از گزینه های بسیار پر طرفدار جهت مهاجرت به مجارستان است. ثبت شرکت در مجارستان به علت اخذ مالیات کم نسبت به دیگر کشور های اروپایی بسیار مورد تقاضا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به ثبت شرکت در مجارستان مراجعه فرمایید. سایت residence in Hungary اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار می دهد.
1/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط