شروع ثبت‌نام کلاس‌های حضوری و آنلاین نوروز ۱۴۰۳
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه
زندگی در گران ترین شهرهای آلمان

زندگی در گران ترین شهرهای آلمان

زندگی در گران ترین شهرهای آلمان

شرایط زندگی در آلمان برای افرادی که می خواهند زندگی خود را در یک محیط قوی و دوستانه شروع کنند، بسیار مناسب است. اگر در حال برنامه ریزی برای اقامت در این کشور هستید، باید هزینه زندگی در آلمان را در نظر بگیرید.پنج شهر گران قیمت در آلمان: مونیخ هامبورگ فرانکفورت دوسلدورف بن

مونیخ

مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان است و همچنین یکی از گران ترین شهرهای جهان است. این شهر دارای کنتراست عالی از ادغام زندگی شهری مدرن و فضای روستایی است و شهری عالی برای دانشجویان بین المللی است. به غیر از دانشگاه های عالی آن، جذابیت دیگر آن Oktoberfarm است، میلیون ها نفر از بازدید کنندگان از سراسر جهان برای لذت بردن از نوشیدنی آلمانی و فستیوال ها دور هم جمع می شوند.

فرانکفورت

فرانکفورت پنجمین استان بزرگ در آلمان است. این شهر بزرگترین شهر جهانی در آلمان است و مرکز نمایشگاه های تجاری به عنوان سرمایه مالی آلمان و یکی از مهمترین مراکز مالی جهان می باشد. دانشگاه های معتبر دنیا در فرانکفورت تعداد زیادی دانشجو از همه نقاط جهان را جذب می کنند.

هامبورگ

هامبورگ بزرگترین شهر آلمان از لحاظ اندازه است و توسط آب احاطه شده و آن را تبدیل به مکانی مناسب برای تحصیل کرده است. هامبورگ ارزان ترین شهر در آلمان نیست، اما با این حال، بسیار جذاب است، به خصوص به علت دانشگاه های شناخته شده و اختصاصی آن.

دوسلدورف

شهر دوسلدورف به دلیل صنعت مد و صنعت هنر و صحنه هنری آن به عنوان ” پایتخت مد” شناخته می شود. هنر در این شهر بسیار مهم است و در سراسر شهر بسیار قدردانی شده است. دوسلدورف به عنوان محل برگزاری آژانس های تبلیغاتی و دومین مرکز بانکی پس از فرانکفورت قرار دارد.

بن

پایتخت سابق آلمان، بن در حال تبدیل شدن به یک مرکز فناوری اطلاعات و تحقیقات پزشکی است. شهر بن زادگاه اعجوبه موسیقی بتهوون است و خانه اش، تبدیل به یک موزه بسیار جذاب برای بازدید شده است.
5/5 - (6 امتیاز)
مقالات مرتبط