ثبت نام کلاسهای حضوری ترم تیرماه
بر اساس شخصیت خود، محل تحصیل‌تان را انتخاب کنید

بر اساس شخصیت خود، محل تحصیل‌تان را انتخاب کنید

بر اساس شخصیت خود، محل تحصیل‌تان را انتخاب کنید

یکی از عوامل مهمی که در انتخاب محل ادامه تحصیل‌تان نقش دارد، شخصیت شماست. برای آشنایی بیشتر با ابعاد و نقش شخصیت در انتخاب محل تحصیل با ما همراه شوید. زمانی که برای ادامه تحصیل‌تان مجبور به مهاجرت به شهر یا کشور دیگری هستید، در واقع تجربه زندگی جدید و متفاوتی را در پیشرو دارید. از اینرو، هرچه ویژگی‌های محیطی و فرهنگی با شخصیت شما منطبق باشد،می‌توانید سریع‌تر به آن محیط خو گرفته و با سبک جدید زندگی سازگاری پیدا کنید. برای مثال، اگر قصد سفر به شهر وین -پایتخت اتریش- را دارید، نه تنها در مورد این شهر بلکه باید در مورد فرهنگ، آداب و رسوم و حتی ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها نیز اطلاع کسب کنید. از اینرو، در ادامه به معرفی برخی ویژگی‌های شخصیتی مردم در اقصی نقاط جهان خواهیم پرداخت.

اگر اهل مطالعه هستید….

در این صورت کشور انگلستان و شهر لندن بهترین گزینه است. این کشور بهترین محل برای تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی و مطالعه آثار ارزشمند ادبیات نظیر نوشته‌های جین آستین است.

اگر رویایی هستید….

پراگ بهترین مقصد برای ادامه تحصیل است. می‌توانید در میان ساختمان‌های رنگارنگ قدم بزنید و رویا پردازی کنید. البته برنامه تحصیلی دانشگاه‌های این کشور برای دانشجویان خارجی قابل تغییر بوده و به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند.

اگر ماجراجو هستید….

اگر علاقه‌مند هستید تا در حین ادامه تحصیل در دانشگاه به ماجراجوئی نیز بپردازید، استرالیا بهترین انتخاب است. در این کشور فرصت سفرهای یک روزه برای ماجراجوئی وجود دارد. در استرایا نیز فرصت‌های بیشماری برای ماجراجوئی، هیجان و کشف ناشناخته‌ها وجود دارد.

اگر شخص آرامی هستید….

می‌توانید در ژنو – پایتخت سوئیس – همزمان با تحصیل در دفتر سازمان ملل نیز دوره کارآموزی خود را سپری کنید.

اگر روحیه پیشرو دارید….

در اینصورت بهترین گزینه تحصیل در رشته‌های مربوط به مطالعات منطقه‌ای و روستایی است. دراین رابطه، رشته‌های تحصیلی مرتبط با کارهای اجتماعی و مطالعات زیست محیطی در خارج از کشور ارائه می‌شوند. برای مثال، در کشور بوتان رشته خاص و متفاوت مطالعات محیط زیست و جامعه هیمالیا به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

اگر علاقه‌مند به تاریخ هستید…

مقصدی را انتخاب کنیدکه تاریخ در آن جریان باشد! البته در این مورد گزینه‌های بسیاری وجود دارد ولی شهرهایی مانند آتن و رم سرشار از تاریخ هستند.

اگر دو دل هستید…

تحصیل روی دریا را انتخاب کنید! در این حالت کلیه کلاس‌ها در کشتی تشکیل شده و این کشتی در حال سفر به دور دنیا خواهد بود. توفقگاه‌ این دانشگاه متحرک ساحل ۱۵ شهر در ۱۱ کشور است.
مقالات مرتبط