شروع ثبت نام کلاسهای آنلاین ترم خرداد
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه

منشور انضباطی، اخلاقی و مقررات آموزشی آفرینش

بروزرسانی محتوای قوانین در تاریخ: ۹ فروردین ۱۴۰۲

خانه آیلتس آفرینش با توجه به اهمیت دوره‌های آموزشی خود ، عدم رعایت مسائل انضباطی و مقررات آموزشی را باعث ایجاد بی نظمی و پایین آمدن بازدهی کلاس و آزمون ها می‌داند که در نتیجه منجر به عدم بهره‌گیری کافی زبان آموزان می‌شود . لذا آیین نامه انضباطی این مرکز جهت اطلاع رسانی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت که رعایت تمامی موارد آن برای داوطلبان محترم الزامی است و در صورت عدم رعایت آن ، موسسه آفرینش محق خواهد بود بدون برگشت هیچ‌گونه هزینه ثبت نام و توضیحی ، زبان‌آموز خاطی را از ادامه شرکت در کلاسها منع کند.

۱- رعایت موازین اخلاقی و شئونات

۲- زبان‌آموزان گرامی در نظر داشته باشند که آزمون کتبی پایان ترم پس از اتمام ساعات آموزشی در نظر گرفته شده برای آن سطح برگزار می‌شود که بر اساس نوع کلاس می‌تواند یک جلسه پس از تاریخ درج شده روی سایت باشد .

۳- جهت حفظ انضباط آموزشی موسسه، غیبت بیش از حد مجاز، به معنای حذف زبان آموز از کلاسها تلقی می‌شود و بدیهی است که در این صورت هیچ شهریه‌ای عودت نخواهد شد .

۴- زبان آموزان ملزم هستند ۵ دقیقه قبل از شروع کلاسها در محل تشکیل کلاس حاضر باشند. (آوردن همراه هنگام تشکیل کلاسهای درسی اکیدا ممنوع است.)

۵- خانواده محترم شهدا و ایثارگران (پدر، مادر و فرزند ایثارگر) با ارائه اصل کارت شناسایی ، از ۱۰ درصد تخفیف ویژه “جهت دوره های گروهی” برخوردار خواهند شد.

۶- مسئولیت کلیه حوادث، مشکلات کاری (علی الخصوص ماموریت های اداری)، شغلی و خانوادگی زبان‌آموز، مشکلات پزشکی و بستری‌های بیمارستانی صرفاً متوجه زبان آموز گرامی می‌باشد و موسسه آفرینش هیچگونه تعهدی در رابطه با عودت وجه و یا حتی جابجایی کلاس زبان آموز نخواهد داشت .

۷- تشکیل یک جلسه از کلاس حتی بدون حضور زبان آموز به منزله شروع کلاس‌ها می‌باشد .

۸- کلیه پرداخت‌های مالی در آموزشگاه اعم از پرداخت شهریه صرفاً به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

۹- با توجه به تعداد زیاد زبان‌آموزان و کمبود فضای کافی جهت پارک خودرو در زمان برگزاری کلاس‌ها، حتی المقدور از آوردن وسایل نقلیه شخصی خودداری فرمایید یا صرفاً در کوچه های اطراف موسسه نسبت به پارک خودرو اقدام فرمایید .

۱۰- در صورت انصراف زبان‌آموز یا درخواست جابجایی کلاس به هر دلیلی پس از ثبت‌نام، بیش از ۱۴ روز مانده تا شروع کلاس پس از کسر ۱۰ درصد، ۱۰ الی ۱۴ روز مانده تا شروع کلاس پس از کسر ۲۰ درصد، کمتر از ۱۰ روز کاری مانده تا ۴۸ ساعت مانده به زمان شروع کلاس پس از کسر ۳۰ درصد از کل شهریه، مابقی عودت داده می‌شود و از ۴۸ ساعت قبل از ساعت شروع روز اول کلاس به بعد، تحت هیچ شرایطی هیچ مبلغی از شهریه پرداختی عودت داده نمی‌شود.

۱۱- در مورد کلاسهای گروهی پس از پرداخت مبلغ جهت رزرو کلاس یا ثبت نام کامل در صورت انصراف زبان آموز یا درخواست جابجایی کلاس حتی بلافاصله پس از ثبت نام، مبلغ پرداختی جهت رزرو سوخت می‌گردد و در ثبت‌نام کامل طبق بند ۱۰ منشور عمل خواهد شد.

۱۲- در صورت انصراف از کلاسهای خصوصی ، شهریه پرداختی این دوره ها در هیچ شرایطی چه قبل از شروع و چه پس از شروع دوره عودت نخواهد شد.

۱۳- با توجه به حجم زیاد متقاضیان و تکمیل ظرفیت شدن کلاسها (معمولاً) از دو ماه قبل، زبان‌آموزان کلیه دوره ها لازم است از اواسط ترم جهت پیش ثبت نام ترم بعد اقدام نمایند. در غیر اینصورت مسئولیت اتمام ظرفیت کلاسها به عهده زبان آموز بوده و موسسه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی یا وقفه پیش آمده و یا تشکیل کلاس مجزا برای این زبان‌آموزان نخواهد داشت . جهت ثبت نام در ترم‌های آتی ، زبان آموز از اوایل ترم باید از طریق تماس با موسسه درخواست فعال‌سازی پنل شخصی خود را اعلام نموده و شخصا جهت پیش ثبت نام ترم بعد اقدام نماید .

۱۴- زبان‌آموز می‌بایست با در نظر گرفتن قانون ۷ روز فاصله بین تاریخ پایان کلاس جاری تا شروع کلاس جدید از میان کلاس های موجود در وب سایت آفرینش، در اسرع وقت اقدام به پیش ثبت نام ( با پرداخت ۲۰۰ هزارتومان) نمایند . عدم رعایت ۷ روزه بین دو ترم برخلاف ضوابط موسسه بوده و باعث ممانعت از شرکت در آن کلاس می‌شود .

۱۵- در هر ترم ، یک آزمون کتبی میان دوره ، یک آزمون شفاهی میان دوره و یک آزمون کتبی پایان دوره وجود دارد . هر آزمون تنها یک بار برگزار خواهد شد و زبان‌آموز محترم جهت ثبت نام قطعی برای دوره بعد ملزم به قبولی با کسب نمره ۱۴ از ۲۰ در آزمون شفاهی و ۶۵ از ۱۰۰ نمره نهایی میباشد .

تبصره: زبان آموزان تنها به شرط حضور و قبولی در آزمون شفاهی میان دوره‌، امکان حفظ پیش ثبت نام ترم آینده را خواهند داشت.

۱۶- تسویه حساب مالی داوطلبان می‌بایست ۱۵ روز قبل از شروع کلاس به صورت کامل انجام شود. در غیر این صورت زبان‌آموز به صورت سیستمی (خودکار) از لیست کلاس حذف می‌شود و امکان بازگشت مجدد به آن کلاس وجود نخواهد داشت. وجه رزرو شده زبان آموزانی که تا موعد مقرر (۱۵ روز قبل از شروع کلاس) اقدام به تسویه ننمایند، سوخت خواهد شد و عودت داده نمی‌شود.

۱۷- زبان آموزان محترم در هر ترم ، تنها مجاز به ثبت نام در یک کد کلاس می باشند نه بیشتر ، بدین معنا که در صورت تمایل به تغییر کلاس ، بایستی انصراف از کلاس را از طریق پنل شخصی انتخاب نموده پس از کسر هزینه، کلاس دیگری را انتخاب نمایند .

۱۸- هر زبان‌آموز صرفا مجاز به داشتن یک پنل کاربری در پرتال ثبت‌نامی می باشد . پنل‌های اضافی به عنوان پنل غیرمجاز تلقی و توسط مسئولین ثبت‌نام حذف می‌گردند .