شروع ثبت نام کلاسهای آنلاین ترم خرداد
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه

آیفون SE بدون قرعه‌کشی!

Image
آیفون SE
به ۱ نفر (بدون قرعه‌کشی!) برای بهترین کلیپ دابسمش

فقط کافیه با سلیقه، ایده و ابتکار خودتون، یه کلیپ ویدئویی دابسمش با آهنگ کلیپ نوروزی آفرینش که در پیج اینستاگرام آفرینش منتشر شده بسازید. تو این بخش قرعه‌کشی نداریم! کلیپ‌های برتر در استوری اینستاگرام آفرینش به نظر‌سنجی گذاشته‌ میشن و بهترین کلیپ از نظر فالوورهای آفرینش، جایزه آیفون SE رو مال خودش می‌کنه! مدت زمان کلیپ ارسالی، دلخواهه؛ به این معنی که می‌تونید از کل آهنگ کلیپ نوروزی آفرینش یا فقط بخش کوتاهی از اون (حتی در حد یک بیت) برای شرکت در رقابت استفاده کنید.

بورسیه کامل آفرینش به ارزش ۱۲ میلیون تومان!
به ۱ نفر (بدون قرعه‌کشی!) برای زیباترین عکس با کتاب IELTS Journey

فقط کافیه با سلیقه، ایده و‌ ابتکار خودتون، یه عکس با کتاب IELTS Journey برامون بفرستید. عکس ارسالی می‌تونه سلفی باشه، می‌تونه در یک موقعیت خاص باشه، می‌تونه با چهره یا بدون چهره خودتون باشه، می‌تونه گرافیکی باشه و خلاصه تنها چیزی که مهمه اینه که در عکستون باید اثری از کتاب IELTS Journey آفرینش باشه. تو این بخش هم قرعه‌کشی نداریم و عکس‌های برتر در استوری‌ها به نظرسنجی گذاشته می‌شه و‌ به بهترین عکس ارسالی از نظر فالوورها، بورسیه صفر تا صد تمامی دوره‌های آفرینش (به ارزش ۱۲ میلیون تومان) تقدیم خواهد شد.

۳ کارگاه آنلاین آیلتس
به ۳ نفر (با قرعه‌کشی) برای منشن کردن ۳ نفر از دوستان

برای حضور در این بخش فقط کافیه ۳ نفر از دوستان واقعی‌تون رو زیر پست کلیپ نوروزی آفرینش منشن کنید. یادتون نره اگه منشن‌ها واقعی نباشه حتی در صورت برنده شدن، هدیه ای تقدیم نخواهد شد. سه برنده این بخش از طریق قرعه‌کشی لایو مشخص خواهند شد.