ثبت‌نام عمومی کلاسهای حضوری ترم مرداد

راهنمای آزمون ماک آنلاین کامپیوتری آفرینش

مرحله ۱: آزمون اسپیکینگ

زمان آزمون آنلاین اسپیکینگ خود را از بین تاریخ‌های دارای ظرفیت انتخاب نمایید. آزمون اسپیکینگ رأس زمان رزرو شده، به صورت تصویری در نرم‌افزار گوگل میت (Google Meet) برگزار می‌شود. لینک صفحه تماس تصویری 10 دقیقه قبل از زمان شروع مصاحبه در پنل داوطلب فعال خواهد شد. بدیهی است جهت حضور در جلسه مصاحبه آنلاین اسپیکینگ در پلتفرم گوگل میت، داشتن اکانت Gmail الزامی است.

مرحله ۲: آزمون‌های لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ

پس از آزمون اسپیکینگ، لینک شرکت در ۳ اسکیل دیگر آزمون ماک آنلاین (Listening و Reading و Writing) در پنل داوطلب فعال خواهد شد.

مهلت شرکت در آزمون:

از لحظه حضور در آزمون اسپیکینگ، داوطلب یک هفته فرصت دارد تا در آزمون سایر مهارت‌های خود شرکت نماید. دقت نمایید پس از سپری شدن این زمان، لینک شرکت در آزمون غیر فعال می‌شود. لذا ‌در صورت عدم حضور داوطلب در موعد ۷ روزه مقرر، امکان تکرار یا انتقال زمان آزمون وجود ندارد.

توضیح مهم: هر داوطلب فقط یک بار امکان شرکت در آزمون آنلاین کتبی را دارد. به این معنی که پس از کلیک بر روی دکمه شروع آزمون لیسنینگ، به هیچ عنوان امکان بازگشت به عقب یا موکول کردن آزمون به زمان دیگر یا برگزاری مجدد آن نخواهد بود. لذا می‌باییست داوطلبان عزیز نهایت دقت را قبل از شروع آزمون خود مبذول فرمایند.

مجددا لازم به توضیح است امکان تست آزمون آنلاین کامپیوتری وجود ندارد و به محض فشردن دکمه Start، آزمون آغاز خواهد شد.