آیلتس آفرینش
شروع ثبت‌نام کلاس‌های حضوری ترم فروردین
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه
ثبت شرکت در اتریش

ثبت شرکت در اتریش

ثبت شرکت در اتریش

⁣⁣اتباع خارجی در کشور اتریش اجازه هرگونه تاسیس خدمات بازرگانی و معامله را از طریق ثبت شرکت در اتریش و یا راه اندازی کارخانجات خواهند داشت. با وجود اینکه کشور اتریش یکی از بزرگترین اقتصاد های اروپاست و از بالاترین سطح کیفیت زندگی در دنیا برخوردار است با این حال مطابق قوانین مالیاتی ثبت شرکت در اتریش از سال ۲۰۰۵ نرخ مالیات در این کشور با کشورهای اروپای شرقی مانند مجارستان ، اسلواکی ، لهستان که دارای پرداخت مالیات کمتری هستند نزدیک است. بسیاری از هزینه های مالیاتی جانبی که بر مشاغل و درآمد افراد که در کشور های دیگر مرسوم می باشد، در کشور اتریش وجود ندارد.

مزایای ثبت شرکت در اتریش

شرکت هایی که سود آوری سالیانه نداشته اند، در صورتی که هزینه های زیادی پرداخت کرده اند، می توانند از مزایای مالی برای تحقیقات به میزان هشت درصد هزینه های صرف شده بهره مند شوند. مزیت ثبت شرکت در اتریش در مقایسه با کشور های اروپایی دیگر نحوه پرداخت مالیات آن است. طبق قوانین ثبت شرکت در اتریش مالیات شرکت ها ۲۵ درصد از سود شرکت است. با توجه به کاهش مالیات در کشور اتریش از نرخ ۳۴ درصد به نرخ ۲۵ درصد، این کشور از لحاظ کسب وکار موقعیت بسیار مناسبی برای صاحبان کسب و کار است که مایل هستند حرفه خود را در اروپا توسعه دهند. در کشور اتریش اجازه ثبت انواع شرکت وجود دارد و رایج ترین ثبت شرکت در اتریش، ثبت شرکت با مسئولیت محدود است.

اساسا برای ثبت شرکت در اتریش می بایست قبل از هر چیزی به نکات زیر دقت کرد :

قوانین ثبت شرکت در کشور مربوطه مالیات سالانه شرکت های اروپایی قوانین استخدام پرسنل قوانین مربوط به اخذ اقامت کشور اتریش یکی از پذیرا ترین کشور ها نسبت به متقاضیان اخذ اقامت است. اولویت کشور اتریش با افرادی است که متمکن هستند و یا صاحبان مشاغل و حرفه و کسانی که مدارج بالای علمی را طی می کنند و یا توانایی ثبت شرکت در اتریش را دارند. طبق آخرین آمار و شاخص های اعلام شده برای تعیین کیفیت زندگی در شهر های دنیا در سال ۲۰۱۷ شهر وین اولین شهر دنیا به لحاظ کیفیت زندگی تعیین شده است. با اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت در اتریش از مزایای شهروندی برخوردار می شوید و امکان سفر آزادانه در محدوده کشور های اروپایی بدون نیاز به ویزا را خواهید داشت.
5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط