تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کشور روسیه

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کشور روسیه

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کشور روسیه

بسیاری از افرادی که تمایل به ادامه تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه را دارند به راحتی برای مقطع دکترا می توانند پذیرش بگیرند و همچنین شانس خود را برای دریافت بورسیه های تحصیلی در این مقطع بالا ببرند. تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه به مدت ۲ سال می باشد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در روسیه در شهر مسکو که پایتخت این کشور است از گزینه های بسیار مناسب برای تحصیل می باشد. همین تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در کشور روسیه با توجه به شرایط خاص و مناسبی که دارد می توان گزینه بسیار مناسبی باشد.

زبان تدریس

دروس تدریس شده در دانشگاه های روسیه به دو زبان روسی و انگلیسی می باشد. افراد متقاضی برای اخذ پذیرش تحصیلی به زبان روسی باید مدارک تسلط بر این زبان را به دانشگاه ارائه دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که برای رشته ای که مورد نظرتان است به چه زبانی تدریس می شود آیا فقط به زبان روسی است و یا به دو زبان روسی و انگلیسی امکان تحصیل وجود دارد.

حق کار

افرادی که قصد تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه را دارند اجازه کار حدود ۲۰ ساعت در هفته را دارند و میانگین حقوقی که دریافت می کنند حدودا بین ۸ تا ۱۰ دلار در ساعت است که مجمع درآمد ماهانه می تواند به راحتی بخش اعظم هزینه های خود را بپردازد.

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در کشور روسیه برای دانشجویان به طور میانگین بین ۷۰۰ تا ۹۰۰ یورو ماهیانه می باشد این هزینه ها شامل رفت و آمد ، بیمه و سایر هزینه هایی می باشد که دانشجو متقاضی کارشناسی ارشد در روسیه باید پرداخت کند.
3.7/5 - (6 امتیاز)
مقالات مرتبط
1 نظر
یاسر

سلام ببخشین من معدل 18 و تافل 90 میتونم در رشته مدیریت امور فرهنگی یا زبان انگلیسی ایا میتونم اقدام کنم و زمان ارسال مدارک کی هست ممنونم

نظرات بسته شده‌اند.