شروع ثبت‌نام کلاس‌های حضوری و آنلاین نوروز ۱۴۰۳
0
روز
0
ساعت
0
دقیقه
0
ثانیه
اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی⁣

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی⁣

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی⁣

⁣افرادی که در ایران از تمکن مالی خوبی برخوردارند، با احراز شرایط زیر می توانند، برای اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی اقدام کنند. در صورتی که سرپرست خانواده اثبات کند ماهیانه ۱۸۰۰ یورو برای خود، ۹۰۰ یورو برای همسر و ۳۰۰ یورو برای هر یک از فرزندان زیر ۱۸ سال خود درآمد ثابت دارد، واجد شرایط دریافت اقامت اتریش از روش تمکن مالی خواهد بود. این درآمد می تواند از چهار محل ذیل نشان داده شود: سود سپرده بانکی اجاره نامه ملک حقوق بازنشستگی سود سهام شرکت ها با صورت دارایی لازم به ذکر است مبلغ درآمد ماهیانه احراز شده توسط متقاضی برای یک سال، باید در حساب بانکی ایشان در ایران موجود باشد. به طور مثال برای اقامت دو نفر (متقاضی و همسر) باید مبلغ زیر یا معادل ریالی آن در حساب سرپرست خانواده در ایران موجود باشد:

۱۲*۲۷۰۰=€۳۲۴۰۰

متقاضی می تواند پس از گذشت ۵ سال از زمان دریافت این اقامت، درخواست اقامت دائم و پس از آن طبق قوانین مهاجرتی، پاسپورت دوم دریافت کند.

مزایای مهاجرت به اتریش از روش تمکن مالی

ساده ترین روش مهاجرت به اروپا معاف از پرداخت مالیات سالانه عدم محدودیت سنی امکان رفت و آمد آزادانه و زندگی در تمام کشورهای حوزه شینگن سهولت در تمدید مجوز اقامت اروپا عدم نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در اروپا امکان استفاده از بیمه های پزشکی و درمانی معتبر در عرصه بین المللی
امتیاز شما post
مقالات مرتبط