قرعه کشی جام جهانی

قرعه کشی جام جهانی

اسامی برندگان قرعه کشی آفرینش

قرعه کشی جام جهانی

۱۱+۱ هدیه آفرینش برای جام جهانی

جام جهانی رویدادی است که به سادگی نمیتوان از آن گذشت! یکماه شور و شادی و استرس در سراسر جهان جریان دارد. خانه آیلتس آفرینش نیز همانند جام جهانی گذشته در این هیجان سهیم شماست. با آرزوی موفقیت برای ملی پوشان تیم ایران، ۱۲ هدیه را در این ایام تقدیم شما عزیزان خواهیم کرد:

  • در پایان هر بازی از تیم ملی ایران در مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال، ۱ آزمون تحلیلی ماک آفرینش (در مجموع ۳ آزمون) به فردی که پیش بینی صحیح از نتیجه دیدار های تیم ملی داشته باشد اهداء خواهد شد. فرصت شرکت در قرعه کشی تنها تا پیش از سوت آغاز بازی میباشد.
  • این پایان هدایای آفرینش نیست! ۸ هدیه دیگر آفرینش در ۴ بازی مرحله یک چهارم، بازی مرحله نیمه نهایی، ۱ بازی رده بندی و ۱ بازی فینال قرعه کشی خواهد شد. اینبار نیز ۸ آزمون تحلیلی دیگر بین افرادی که نتیجه بازی را درست حدس بزنند، قرعه کشی خواهد شد.
  • و اما هدیه استثنایی و نهایی آفرینش تخفیف ۱۰۰ درصدی ثبت نام و بورس کامل تمامی دوره‌های آیلتس آفرینش از ابتدا (پایین ترین سطح) تا انتها (بالاترین سطح) میباشد!
  • قرعه‌کشی نهایی آفرینش بین افرادی برگزار میگردد که در تمامی ۱۲ بازی مذکور (فارغ از درست یا غلط بودن پیش بینی های قبلی) شرکت کرده باشند و علاوه بر آن، نتیجه فینال را نیز درست حدس بزنند.
  • اخبار و نتیجه قرعه کشی های آفرینش فقط از طریق صفحه رسمی اینستاگرام آفرینش به نشانی instagram.com/ieltshouse منتشر میشود.