تجربیات شرکت کنندگان در آزمونهای آیلتس دانشگاه آزاد

153
11281
azad ielts

یکی از مهمترین دغدغه های زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون رسمی IELTS را دارند، انتخاب محل ثبت نام آزمون آیلتس می باشد. پیش از این خانه آیلتس آفرینش در مطلبی اقدام به بررسی تخصصی مرکز آزمون دانشگاه آزاد (از دید کارشناسان آفرینش) پرداخته بود و اکنون نیز با توجه به اهمیت فزاینده آن، بخش مستقلی را تحت عنوان “تجارب شرکت کنندگان در آزمون IELTS” ایجاد کرده است تا زبان آموزان گرامی بتوانند با مطالعه تجارب افراد شرکت کننده در مراکز مختلف برگزاری آزمون IELTS به صورت مجزا، اطلاعات جامع تر و ملموس تری را کسب نمایند.

خواهشمندیم با درج تجارب خود در بخش نظرات پایین همین صفحه در خصوص مرکز آزمون IELTS “دانشگاه آزاد” تجربیات خود را با دیگر دوستان و متقاضیان شرکت در آزمون IELTS به اشتراک بگذارید.

153
ارسال دیدگاه جدید

128 تعداد دیدگاه‌ها
25 تعداد پاسخ به دیدگاه‌ها
0 دنبال کنندگان
 
پربحث ترین دیدگاه‌ها
داغترین دیدگاه‌ها
13 تعداد نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در این دیدگاه  
اطلاع رسانی
hesam

اقا به جای اینکه انقدر از میز و صندلی و لوازم تحریر خوب و این مسایل حاشیه صحبت کنید، نمره هاتون رو به اشتراک بذارید تا ببینیم کدام سنتر در نمره دادن بهتره( مخصوصا رایتینگ و اسپیکینگ) که سلیقه ی مصحح درش قطعا دخیله!! مخصوصا در ایران که در رایتینگ ،شکسپییر وار هم بینویسیم، بیش تز از ۶ نمیدند!!!

Melika

سلام دوستان، من امروز امتحان کتبی آیلتس رو داشتم که به شدت سخت بود. ریدینگ ها بسیار طولانی و طاقت فرسا همه وقت کم اوردن،در بخش لسینینگ هدفون ها عالی بودن و لیسنینگ هم بسیار سخت بود خیلی سریع حرف میزدن اکثرا غر زدن، رایتینگ بخش تسک ١ خیلی سخت بود process diagram بود. تسک دوم خوب بود نسبتا ولی وقت کم بود. از لحاظ برخورد مراقب و تمیزی و خنک بودن محیط و هدفونها عالی بودن . موفق باشید

Melika

من امروز ۵ تیر ٩٨ آزمون آکادمیک مصاحبه دادم. سوالات اینها بودند:
Whats your name?!
Do you live in an apartment or house? Why?
Describe a dress you wear in an occasion.
Task3: diffrences between formal dress and causal dresses….

ارام

ممنون از اشتراک

1 4 5 6